Mindenki rendőrnek születik...csak van aki továbbtanul || Krüszi & Gin

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Zászlófoglaló
Kékek
1048
Pirosak
985

(frissítve: jan. 21. - 11:08)

Fontosabb hírek
Megnyitottunk: 2017.11.16
Jelenleg nincsen korlátozás az oldalon
Időpont: 2017 nyara

Statisztika
Fajok
Félvérek
12
17
Istenek
5
5
Mitikus lények
2
6
Összesen
19
28

Társalgó

Itt tartózkodnak

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Eliphas Thorne, Maya Downey, Szász Dalma

A legtöbb felhasználó (28 fő) Csüt. Nov. 16, 2017 7:54 pm-kor volt itt.

Félvérek
Isten
Zeusz
2
0
Hadész
1
2
Poszeidón
1
2
Athéné
0
1
Aphrodité
0
4
Arész
0
2
Apollón
3
1
Hermész
1
1
Démétér
1
0
Dionüszosz
1
0
Héphaisztosz
1
0
Egyéb
2
4

Utolsó bejegyzések
Írta  Mina Fladorphae
Vas. Jan. 21, 2018 11:52 am

Írta  Mina Fladorphae
Vas. Jan. 21, 2018 11:50 am

Írta  Keaden Hancrow
Vas. Jan. 21, 2018 11:01 am

Írta  Keaden Hancrow
Szomb. Jan. 20, 2018 7:08 pm

Írta  Mina Fladorphae
Szomb. Jan. 20, 2018 5:32 pm

Írta  Damian Park
Szomb. Jan. 20, 2018 12:42 am

Írta  Ivis
Pént. Jan. 19, 2018 10:50 pm

Írta  Daniel Holloway
Csüt. Jan. 18, 2018 6:38 pm

Írta  Damian Park
Csüt. Jan. 18, 2018 11:10 am

Az oldal designját a Specto közremüködésével Overtherainboo (aka Medúza) készítette. A leírásokat, szövegeket Keaden Hancrow és Hadész munkája. Ami a fórumon és azon belül található önálló szellemi értéket képvisel ezért kérjük ne lopd el. Ha mégis megtetszene valami és képtelen vagy nélküle élni vedd fel a kapcsolatot az Adminokkal.

Mindenki rendőrnek születik...csak van aki továbbtanul || Krüszi & Gin

Árész
Félvér
Árész Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Mindenki rendőrnek születik...csak van aki továbbtanul || Krüszi & Gin   ₰ Szomb. Dec. 09, 2017 2:26 pm

Biztos úr & Gin
Minden paranoiás engem üldöz.

Ki mondta, hogy egy üres raktárházba betörni illegális? Ja, hogy mindenki? És ha a zsaruk épp oda üldöznek be? Akkor ugye más lehetőséget nem lát az ember lánya, hisz jobb előre, mint hátra.
- Hogy mi?! Mi az hogy nélkülem mentél valahova?? – dühöng a vonal túlsó végén Amber, ami teljesen jogos, de jelenleg így alakult. Gin csak billiárdozni szeretett volna pár utcai sráccal, akiket ikerhúgával már elég rég óta ismernek. Semmi drog, semmi alkohol, de még egy rohadt füves cigi sem. Csak billiárd. Ki gondolta volna, hogy nem nézik jó szemmel a motorosok, ha minden pénzüket kicsalja tőlük egy Vörös törpe? Ugyan! Hímsoviniszta egy világ ez, ahol egy nő már nem is lehet sikeres. Márpedig Gin késdobásban mindig is verhetetlen volt, akár csak Beer, aki sajnálatos módon kimaradt most a buliból.
- Ne most beszéljük meg oké?! Épp nem érek rá… - vágja rá futva, mögötte cipők csattogása hallatszik, kedvenc fakabátjuk épp utána rohan. Remek. Bontja a vonalat, nem törődve húga „Ne merészeld lete…” ordibálásával. Hát bocsi Beer. Lépteit még jobban megszaporázza, ahogy végre a zsebébe csúsztatva a készüléket már az sem osztja a figyelmét. Már csak azzal kell foglakozzon, hogy a mögötte loholót lerázza. Hisz ő teljesen ártatlan, egy csepp apró, törékeny lány, akit megtámadtak, mert azt merték feltételezni, hogy csal. Egy gyámoltalan áldozat, aki három ember orrát törte be, és egynek valószínűleg megzúzta a térdét. Mégis, tisztelt bíróság, kijelenthetem, hogy ügyfelem csakis a saját testi épségét védte a rohadt nagy melákok ellen! A négy összevert férfi szégyenében tuti nem nyomta volna fel Gint, hisz a rendőrö előtt hogy magyarázod ki a dolgot? „Na de Biztos úr! Nyolcan voltak, megtermett férfiak, meg ez a lány.” Aha… Azonban az ivóban nem csak szégyenkező sebesültek, de dühöngő pincérnők is voltak. Akik bizony állampolgári joguknak és kötelességüknek érezték a hatóságot értesíteni. Nos, ez okozta most azt, hogy Gin kénytelen kiköpni a tüdejét, hogy levakarja magáról a Kondi bajnoka cím nyertesét. De most komolyan, Meyers már megint mit tol, hogy még csak nem is liheg mögötte?! Francba! Hirtelen vált irányt, berohanva egy kis utcába, ahonnét ugyan nincs kiút előre, de van felfelé. Az utca egyik oldalán lakóépület a másik egy elhagyatott raktár kitört ablakokkal, emelve a belváros fényét az éjszakában. Elrugaszkodva kapja el a kiálló vascsövet az épület falán, majd húzza fel magát, hogy be tudjon mászni az egyik kitört ablakon. Az üveg felhasítja a combján a nadrágot, de más nagyobb sérülés nélkül képes befurakodni az apró lyukon, hogy bent durván csattanjon az emelet padlóján. Lihegve szívja be az épület régi, poros állott levegőjét, s már-már elhiszi, hogy az őt követő nem képes teljesíteni a távot, mikor meghallja a vascsőre markoló kéz és az apró nyögés hangját. – Baszd meg Meyers! – tök i a torkán a szidalom, és felnyomva magát a karjai segítségével áll talpra. Íriszei a sötétben menekülő utat keresnek, nincs sok ideje mérlegelni jobbra vagy balra menjen, így ösztöneire hallgatva indul meg balra, épp hogy lemászik a fémlétrán hallja, ahogy törik az üveg, nagyobb lyukat biztosítva ezzel az utána mászónak. Nem lenne stílszerűen kötelező menekülnie, hisz ha nincs feljelentés a bántalmazottak részéről, el is sétálhatna fütyörészve, mint aki jól végezte dolgát. De az övébe tűzött már-már részévé vált kés, és a csizmájába rejtett másik nem hagyna a rendőröknek más választást. De nem menekülhet örökké, hisz a rendőri intézkedés elől menekülőknek is bizony jár a rácsos linzer, így leérve a földszintre kékjei az egyik poros asztalon heverő rongyokon állapodnak meg. Odarohanva húzza elő a fegyvereit, és rejti alájuk. Majd a háta mögött nem is olyan messze felcsendülő fémes zaj miatt továbbrohan. Nem lenne épp jó, ha kedvenc rendőrük azon kapná, hogy épp elrejt valamit. Tüdeje már ég a sok beszívott portól, izmai kellemesen fáradtak, sebe a combján lüktetve adja tudtára, hogy jobb lenne már megállni. De igazán csak a raktárajtón lévő vaskos lánc állítja meg és bírja rá, hogy lefékezzen. Vége, nincs már ideje újabb kijáratot keresni, s minthogy ismeretlen számára az épület, nem is tudná, hol lehet kimenni, ha ideje volna is.
- Javul a tempója Biztos úr! – emeli fel a kezeit, megadóan, bevárva a férfit. Testében még midig zsong az adrenalin és a tettvágy, de nem ostoba annyira, hogy ököllel menjen egy rendőrnek. Mélyeket lélegezve fordul szembe lassan végül az üldözőjével, arcán pimasz vigyor ül. Mindketten tudják, hogy csak egy éjszaka lesz a rácsok mögött, hisz kiskorú, 16 éves.

Remélem megteszi :3 ◆ credit
Felhasználó profiljának megtekintése
Mitikus lény
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Mindenki rendőrnek születik...csak van aki továbbtanul || Krüszi & Gin   ₰ Szomb. Dec. 09, 2017 11:46 pm

●●●● Gin& Krüszi ●●●●

Sok évembe telt, mire kitaláltam, hogy milyen hivatást szeretnék űzni. Hosszú volt az út a célomig és voltak elég rossz időszakok. Egy időben állandóan kis ügyek miatt kellett rohangálnom. Egy verekedés miatt hívtak ki. Állítólag egy lány volt a tettes, aki három férfit is elintézett. Már rögtön tudtam, hogy kiről van szó és utána is eredtem. Már sötét volt, de nem vesztettem el a nyomát. Gyorsan futottam utána és egyre közelebb értem hozzá. Gyors volt a kis csaj, de nem hagytam annyiban. Eddig mindig sikerült elkapnom, amikor engem küldtek hozzá. Állandóan bajba keveredett a testvérével együtt. Már sok mindenen átmentem velük. Őszintén szólva, nem is bántam, hogy egy kicsit feldobták az unalmas kapitányságon töltött estéim.
A következő lépésével meglepett. Egy vascső segítségével húzódzkodott fel és bemászott egy raktár ablakán.
- Ahj ne már, ehhez most nincs kedvem. - Már este volt és fáradt voltam. Haza akartam menni és aludni egy nagyot. Én is sokat edzettem és amúgy is erősebb voltam az átlagnál az isteni szüleimnek hála, szóval követtem őt. Megkapaszkodtam a vascsövön és felhúztam magam. Én is bemásztam az ablakon, de kicsi volt a lyuk, így kicsit nagyítottam rajta, ahogy áthatoltam. Pár helyen meg is vágott az üveg, de nem érdekelt abban a helyzetben. Bejutva, egyből a lány kezdtem el keresni. Lemásztam én is a létrán és még mindig utána futottam. Végre sikerült sarokba szorítanom.
- Te és a testvéred folyamatosan edzésben tartotok. - Az ügyeim egy részét az ő bajkeveréseik tették ki. Közben az övemről levettem a bilincset és elindultam felé.
- Lassan fogok tartani külön egy ilyet csak nektek. - motyogom miközben rárakom a kezére. Lehet, hogy még csak egy 16 éves lány, de tudtam, hogy mire képes, szóval inkább ráraktam.
- Ennyire szeretsz a sitten éjszakázni? Legközelebb inkább szólj és beengedlek csak úgy, hogy elkerüljük ezeket a felesleges köröket. - közben elindultam vele vissza a rendőrautóhoz. Nem lökdöstem, hanem szép lassan mentem vele.
- Ugye nem lett nagyobb bajod? - láttam, hogy rajta is volt egy-két vágás az ablakon bemászós dolog miatt, szóval inkább rákérdeztem.

clothes || Bocsi, hogy ilyen rövidke lett meg fura, de már este van  ||  ©️
Árész
Félvér
Árész Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Mindenki rendőrnek születik...csak van aki továbbtanul || Krüszi & Gin   ₰ Vas. Dec. 10, 2017 11:49 am

Biztos úr & Gin

- Megteszünk minden tőlünk telhetőt, hogy a fakabát állomány meg legyen mozgatva. – tiszteleg vigyorogva, hisz ez egyfajta elismerés, és noha elvicceli, jól esnek neki a szavak, még ha valamennyi feddő hangsúly is keveredik belé.   – Ha esetleg lenne kiképzői pozíció az akadémián, én és a húgom szívesen színesítjük az állományt, hisz magával is milyen csodát művelünk. – pillant végig futva a férfi izmain, s a pimasz mosoly nem akar lehervadni az arcáról. Az adrenalin még mindig dolgozik benne, és ha tehetné még mindig futna, menekülne, hátha le tudja rázni a másikat. Egyfajta kihívást jelent ez is a szürke hétköznapokban, hisz a legtöbb fánkzabáló nem képes elkapni őket. Talán ezért küldik mindig Meyerst? Már-már megható lenne, ha lenne egy külön bejáratott rendőrük az őrsön. Pillantása az előkapott bilincsre esik, így leereszti a kezeit.
- Komolyan? Csak nekünk? Kérhetek mondjuk pirosat? Az olyan otthonos lenne…. – nem áll ellen komolyabban, de nem bírja ki, hogy legalább egyszer el ne rántsa a zsaru elől a kezét, mielőtt megbilincseli. Szeret szórakozni, szereti feszegetni a határait, még a rendőr éber őrével szemben is. Pofátlanul kihasználja, hogy még kiskorú, csak mert megteheti, és csak mert imádja nézni közben Meyers arcát, ahogy bosszúsan rápillant. – Bocsi… - pislog ártatlanul, mintha csak egy izomrángás okozta volna azt, hogy az előbb kiszabadult az ujjai közül. Nem túlzottan kedveli, ha bilincsbe rakják, és amint szorul rajta a karperec mintegy próbálgatva a határait mozgatja meg a karját bennük. Frusztráltan szusszan, ujjai a zárat simítják végig, megtanulta ugyan feltörni, épp ahogy Amber is de idő kell neki.
- Na de kérem! Mi lenne abban a móka? Most sem én kezdtem! Mondanám, hogy cserkész becsszó, de lebilincselt kézzel nehéz… - lépteit az öles férfiléptekhez szaporázza, és tökéletes színészi alakítást nyújtva néz fel felháborodva és ártatlan meglepődöttséggel a magas alakra. – De ha ennyire hiányol minket, egye fene tehetünk egy látogatást bilincs nélkül is magánál.  Bár szerintem ezt az elkapós dolgot jobban élvezi, Mr GI joe.– kacsint és felnevet röviden. Megnézné az arcát, amikor beállítanak, mintha csak a húgai lennének, és felforgatnak mindent a kapitányságon. De…talán nem is olyan rossz ötlet. Amint lehetősége adódik, biztosan el fogja mesélni Ambernek. – Egyébként hogyhogy már megint magát küldték? Csak nem akad egy személyes rendőrünk? – teszi fel szórakozottan a kérdést, míg elérnek az autóig, amit barátságtalanul vizsgál végig. Nem igen van ínyére, hogy be kell ülnie hátrabilincselt ezekkel, minden fegyvere nélkül egy bádogdobozba, de nyílik az ajtó, és a nagy tenyér nyomja le a fejét. – Nem ülhetnék előre? Komolyan, viselkedni fogok! – feszül ellen az őt nyomó kéznek. Erős, a kora béli fiúknál ikertestvérével egyetemben mindig is erősebbek voltak, sőt. Fogadni merne, hogy a mostohabarom sem tudná lenyomni őket, de egy a Csippendélzsaru itt mellette mintha betonból lenne, így egy kis erőfitogtatás után huppan a feneke a kocsi hátsó ülésén. Bosszús sóhaj hagyja el az ajkait, és inkább a bilinccsel kezd újra törődni, hogy kikattintsa végre a zárat.
- Csak egy karcolás. Nem én vagyok az egyetlen, aki ma beszerzett párat. – válaszol kissé nyugodtabb hangnemben, hisz a figyelmét nem kerülte el a férfin lévő tucat karcolás sem. Kíváncsian csusszan előrébb az elválasztó rácsig. – Nem állunk meg kajálni valahol? Rohadt éhes vagyok. - jegyzi meg könnyedén. – Nyilván nem csak az én izmaimnak tenne jót egy kis hús. Vagy maga az a fánkos típus? – fél fegyverkészletét tenné rá, hogy nem az a fánkos típus, de a sztereotípiákkal épp annyira szeret viccelődni, mint amennyire nem érdekli, hogy épp egy rendőrautóban csücsül a kapitányság szépfiújával. De tényleg…Meyers vajon tudja, hogy vetkőzéssel milliókkal többet keresne mint azzal hogy utánuk rohangál? Nem mintha ez igazán felkeltené Gin érdeklődését, kizárólag a biztos úr megélhetéséért aggódik.

Irány a rácsos linzer...vagy a kajálda? ◆ credit
Mitikus lény
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Mindenki rendőrnek születik...csak van aki továbbtanul || Krüszi & Gin   ₰ Vas. Dec. 10, 2017 9:38 pm

●●●● Gin& Krüszi ●●●●

- Akkor nem csináljátok túl jól, hisz mindig csak engem küldenek. - csóváltam a fejem. Tetszett, hogy ilyen könnyen elfogadta, hogy elkaptam. Még poénkodott is. Kicsit elszomorító volt, hogy nem veszi komolyan a dolgot, de még fiatal volt.
- Csodát? Ilyen jó állapotban vagyok? - nevetve néztem végig magamon. Természetesen azt is láttam, hogy ő is végigmért, de még csak kölyök. Nyilván nem miattuk lettem ilyen, de az tény hogy ők is segítettek jó kondiban maradni. Közben előkerült a bilincs is és ő már tudta, hogy mi vár rá.
- Dehogynem, sőt még puha és szőrös is lesz. - ironizáltam, de a poén az volt, hogy már volt dolgom olyan bilinccsel is. Viszont ez már nem rá tartozott. Ahogy rá akartam rakni, ő kihúzta a kezét, hogy megtréfáljon, de én csúnyán néztem rá és bocsánatot is kért. Ártatlanul nézett rám, de én már nem dőltem be neki. Kattant a bilincs és elindultunk.
- Akkor ki volt? - néztem rá kíváncsian, mert én nem ezt hallottam. És tudtam, hogy csak próbálja kimagyarázni magát, de úgy sem én döntöttem a sorsáról.
- Igen, nagyon hiányollak titeket és persze, nagyon élvezem. - ismét ironizáltam. Amúgy tényleg kezdtem megkedvelni őket, kezdtek olyanok lenni nekem, mintha a húgaim lennének. Meg az üldözésük is izgalmas volt.
- Ez csak a véletlen. Senki nem tudta, hogy megint te voltál. - vontam meg a vállam. Én már sejtettem, hogy közülük lehet valamelyik, de nem voltam benne biztos. Nem igazán akart beülni hátra, de végül sikerült berakni hátra.
- Sajnos nem. Oda vagy kolléga vagy egy olyan csaj ül akit fel akarok szedni és az autóval próbálom levenni a lábáról. - zártam rá az ajtót és beültem a volán mögé. Szerettem vezetni, főleg a menő munkajárművem.
- Ettől súlyosabb sérüléseim is voltak már. - Pár karcolásnem jelentett semmit.
A kajás kérdésére egyből rávágtam volna, hogy nem, de megkordult a gyomrom.
- Mit kérsz? - néztem rá a visszapillantón keresztül.
- Fánkosnak nézek ki? - nevettem. Próbáltam egészségesen étkezni és sokat mozogtam. A fánk meg csak egy sztereotípia volt, nem minden nap azt fogyasztották a kollégák. Valami autós kiszolgálós gyorsétterem felé vettem az irányt, hogy vegyek valamit.

clothes || Mindkettő Razz  ||  ©️
Árész
Félvér
Árész Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Mindenki rendőrnek születik...csak van aki továbbtanul || Krüszi & Gin   ₰ Vas. Dec. 17, 2017 9:01 pm

Biztos úr & Gin

- Ez súlyos hiba a rendszerben, ki kell küszöbölni! Bár, ahogy néha elnézem az utcán járőrözőket nem biztos, hogy ők ugyan ennyi idő alatt beérnének…szomorú. – ingatja a fejét tettetett rosszallással, hisz azok az esetek amikor húgával nem kerültek egy éjszakára hűvösre, azok akkor történtek, amikor nem Meyerst küldték ki az eseteikhez. – Hát, szerintem magáról mintázták az Action Man bábut. De most komolyan, sok időbe telik ez az alak, vagy így jött ki a fröccsöntőből? – piszkálódik tovább széles mosollyal az arcán. Imádná, ha Beer is itt lenne, és még valamivel rákontrázna, de minthogy nincs, így önmagának kell az egy estés szórakoztató műsort fenntartani. Mégsem hagyhatja, hogy a törvény őre búslakodjon szolgálatban! Mással nem lökné az ilyesféle dumát, habár akkor sem lenne képes befogni, ha maga a rendőrfőkapitány jönne el érte. Azért kedveli, hogy a férfi legtöbbször veszi a poénjaikat, és nem akad fenn minden elejtett szón. A dorgáló tekintetet pedig meg lehet szokni, ha az ember lányára elég gyakran vetnek hasonlót. Sőt, ha ölni lehetne egy-két verekedés után az iskolában már vérben fürödve feküdne a padlón…
- Mindent a kényelemért ugye? Elkényeztet! – nevet fel, és elképzeli, ahogy Amberrel szőrös bilincsekkel érkeznek meg az őrsre, egy-egy karjukat pedig a biztos úr fogná. Szinte már ingert érez, hogy ezt a jövőképet megossza a másikkal, miközben kifelé indulnak a raktárból, de önmagát is meglepve tartja a száját. Helyette másféle kérdések tódulnak a nyelvére. – Van esetleg elfekvőben otthon, a kért árnyalatból, vagy rendelni kell? – pillant hátra pimaszul a barna íriszekbe, csupán ingerelni akarja Meyerst, nincs semmi hátsó szándéka, nem akarja keringőre hívni, de ha már egyszer ő hozta fel a témát, ne várja, hogy Ginger nem csap le rá, mint cápa a vérző húscafatra. Ahhoz túlságosan is szaftos a téma, hogy hagyja parlagon heverni. És ugye senki nem hibáztathat egy kamaszt, hogy efféle irányú kérdései vannak? Még ha mélyen nem is érinti meg a téma, sosem érzett késztetést, hogy a fiúkhoz a haverságon, vagy a rivalizáláson kívül közeledjen. Reméli hát, hogy a rendőrúr sem érti félre, még csak az kéne, hogy abba a hitbe ringassa magát, hogy Gin rá akar startolni! Oké, hogy a teste igen gusztálni való, de…na ugorjunk…
- Hát a faszik kezdték! Nem bírták felfogni, hogy nem csaltam a késdobálásban. Különben is abban, hogy a francba lehetne csalni?! Hát nem? – hitetlenkedik, megerősítést várva áll meg egy pillanatra a felháborodott szóáradatában. – Most mondja meg, egy magam fajta apró, törékeny nőre azt hiszik, hogy csal. Szomorú… Pedig csak nem tudták a csökött agyukkal felfogni, hogy jobban célzok náluk. - mély, lemondó sóhaj. – Így már elhiszi, hogy nem én kezdtem? Csak a nyereményem védtem meg, ami minden állampolgár joga. – fejezi be, arcán komolysággal, de tekintete még mindig huncutan mosolyog. Azt nem mondta, hogy nem ő provokálta őket, ugyanis a Harry Potterből még ő is megtanulta, hogy hazudni bűn. Mesét mondani erek erdő közepén már annyira nem…
- Ahww, kár, legközelebb megmondom a kedves telefonálónak, hogy magát küldjék. Meg lehetőleg még valakit, akinek átadhatja minden tudását, ami velünk kapcsolatos. – hisz, ha valóban a szívükön viselik a rendőrállomány sorsát, kell még valaki, aki Meyers helyett is elvégzi a munkát, nem lehet mindig ő a nyomukban. Neki is kell egy-két szabadnap…
- Legközelebb akkor jelvényt villantsak, vagy combot? – vigyorog ki az ablakon, mikor rácsukják az ajtót, és már húzódik is középre, hogy tisztán láthassa a volán mögé ülőt, és beszélgetés is minden nyűg nélkül bonyolódjon le. – Tényleg? Kíváncsi lennék mifélék. – élénkül fel a témára, már sokkal normálisabb hangon őszinte kíváncsisággal a tekintetében. Nem tehet róla, a harc, a verekedés és az azzal kapcsolatos minden dolog érdekli. Kíváncsi milyen ügyekbe keveredhetett már a Biztos úr. Már-már várja az elutasító választ, hogy bizony nem állnak meg sehol, mert egy rendőr szolgálatban nem bratyizik az elfogottal, ehelyett nyilvánvaló jelzés jön az egyenruhába bújtatott has felől. Ginger vigyora kiszélesedik, amit a visszapillantóban láthat is a másik. – Valami húst. Mivel az étterembe bilinccsel nem engednek be, és nem is öltöztem az alkalomhoz, legyen a négy utcányira lévő Mexikói kajálda, isteni a tacójuk, és van vadhúsos szendvicsük is! – már a gondolatra összefut a szájában a nyál. A visszakérdezésre nem bírja ki, hogy ne nevessen együtt a sofőrrel. – Nos nem, de egyik férfi sem veti meg az édességet. Vagy tévednék? – ő maga is édesszájú, és nem is tagadja mint azok a nők akik nyilvánosan csak egy salátát kérnek, de otthon tele a polc müzlivel, meg csokival, a frigóban meg mindig ott figyel egy doboz búfelejtő jégkrém.
- És egyébként milyen volt a mai nap? Mennyire lesz zsúfolt a zárka? – érdeklődik, hisz nem mindegy, hogy egymaga fog ücsörögni abban a rácsos szobában, vagy lesz mellette még nyolc prostituált, és két drogos. Nem mintha sok vizet zavarnának nála, de a mai napra nem terez több verekedést.

Elkényeztetsz :3◆ credit
Sponsored content

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Mindenki rendőrnek születik...csak van aki továbbtanul || Krüszi & Gin   
 Similar topics
-
» A hírszerzés
» [Miniboss] Hanna
» rendőrségi fogda
» szent johanna gimi
» Egy tökéletesen semleges szituáció, ami már minden, csak nem semleges...
Ugrás: