Elaila & Khrüszaór

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Zászlófoglaló
Kékek
1048
Pirosak
985

(frissítve: jan. 21. - 11:08)

Fontosabb hírek
Megnyitottunk: 2017.11.16
Jelenleg nincsen korlátozás az oldalon
Időpont: 2017 nyara

Statisztika
Fajok
Félvérek
12
17
Istenek
5
5
Mitikus lények
2
6
Összesen
19
28

Társalgó

Itt tartózkodnak

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Eliphas Thorne, Maya Downey, Szász Dalma

A legtöbb felhasználó (28 fő) Csüt. Nov. 16, 2017 7:54 pm-kor volt itt.

Félvérek
Isten
Zeusz
2
0
Hadész
1
2
Poszeidón
1
2
Athéné
0
1
Aphrodité
0
4
Arész
0
2
Apollón
3
1
Hermész
1
1
Démétér
1
0
Dionüszosz
1
0
Héphaisztosz
1
0
Egyéb
2
4

Utolsó bejegyzések
Írta  Mina Fladorphae
Vas. Jan. 21, 2018 11:52 am

Írta  Mina Fladorphae
Vas. Jan. 21, 2018 11:50 am

Írta  Keaden Hancrow
Vas. Jan. 21, 2018 11:01 am

Írta  Keaden Hancrow
Szomb. Jan. 20, 2018 7:08 pm

Írta  Mina Fladorphae
Szomb. Jan. 20, 2018 5:32 pm

Írta  Damian Park
Szomb. Jan. 20, 2018 12:42 am

Írta  Ivis
Pént. Jan. 19, 2018 10:50 pm

Írta  Daniel Holloway
Csüt. Jan. 18, 2018 6:38 pm

Írta  Damian Park
Csüt. Jan. 18, 2018 11:10 am

Az oldal designját a Specto közremüködésével Overtherainboo (aka Medúza) készítette. A leírásokat, szövegeket Keaden Hancrow és Hadész munkája. Ami a fórumon és azon belül található önálló szellemi értéket képvisel ezért kérjük ne lopd el. Ha mégis megtetszene valami és képtelen vagy nélküle élni vedd fel a kapcsolatot az Adminokkal.

Elaila & Khrüszaór

Mitikus lény
Témanyitás₰ Tárgy: Elaila & Khrüszaór   ₰ Szer. Dec. 27, 2017 4:21 pm

●●●● Elaila & Khrüszaór ●●●●

Le se tagadhattam volna, hogy Poszeidón fia vagyok. Már külsőre is nagyon hasonlítottunk. Hajam színét is tőle örököltem, meg azt a helyes arcom, bár neki már inkább mogorva volt, mint helyes, de még is hasonló. Arcszőrzetem is olyan csodás volt, mint az övé, bár még nem volt olyan nagy, mint neki. Na meg az izmos testfelépítés örökölhető, de foglalkozni is kell vele, ami nálam nem maradt el. De nem csak külső tulajdonságokat örököltem az öregtől. Remek harcos voltam és emberfeletti erővel rendelkeztem. És különös módon vonzódtam a vízhez. Nem szexuálisan, az fura lenne, meg szerintem nem is lehetséges, hanem inkább csak vágytam rá, hogy ellepjen a víz. Megnyugtatott meg jól esett. A tábornak volt is egy gyönyörű tengerpartja, de napközben nem volt rá időm, meg nem illett csak úgy megmártózni a diákokkal. Még a végén valaki nem tudott volna ellenállni a szexi tanárbácsi vizes testének, a tanárbácsi meg a csinos fiatal hölgyeknek. A szerénységem is apámtól örököltem.
Esténként azonban örömmel dobtam le a textilt. Mármint nem teljesen, mert egy fekete fürdőnadrág elengedhetetlen volt, hisz csak egy gyerektáborról van szó. Nem vittem magammal semmit, hisz csak egy kicsit ki akartam kapcsolódni. Már a partot is szerettem, ahogy a homokba belemélyedt a lábam, főleg a vizes résznél. Nem tétováztam, belerohantam a vízbe és úsztam pár kört. Az úszást is szerettem, de egy kemény nap után elég fáradt voltam, szóval inkább visszaúsztam a szélére és lefeküdtem. Olyan helyet kerestem, ahol a fejem még kint van a vízből és a mellkasomat is csak akkor éri, ha jön egy-egy nagyobb hullám. Könyökölve feküdtem a hátamon, hogy körbe tudjak nézni. A végtelen tengert figyeltem és csak bambultam. Nagyon jó érzés volt és reméltem semmi nem zavarja meg ezt a pár órás sziesztámat.

clothes || kicsit rövidke, de remélem megfelel Very Happy  ||  ©️
Felhasználó profiljának megtekintése
Ugrás: