Ötletek

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Fontosabb hírek
Megnyitottunk: 2017.11.16
Jelenleg nincsen korlátozás az oldalon
Időpont: 2017 nyara

Statisztika
Fajok
Félvérek
6
11
Halandók
0
0
Istenek
4
4
Mitikus lények
1
4
Artemisz vadászai
0
0
Összesen
11
19

Társalgó

Itt tartózkodnak

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Craig Robertson, Leyla Dandelion, Szász Dalma

A legtöbb felhasználó (28 fő) Csüt. Nov. 16, 2017 7:54 pm-kor volt itt.

Utolsó bejegyzések
Írta  Victoire Delacroix
Today at 3:44 pm

Írta  Victoire Delacroix
Today at 3:40 pm

Írta  Veronique Delacroix
Today at 12:52 am

Írta  Amber Hill
Yesterday at 9:23 pm

Írta  Leyla Dandelion
Yesterday at 9:13 pm

Írta  Szász Dalma
Yesterday at 5:04 pm

Írta  Szász Dalma
Yesterday at 3:59 pm

Írta  Damian Park
Yesterday at 1:53 pm

Írta  Jack Smith
Szer. Dec. 13, 2017 9:55 pm

Az oldal designját a Specto közremüködésével Overtherainboo (aka Medúza) készítette. A leírásokat, szövegeket Keaden Hancrow és Hadész munkája. Ami a fórumon és azon belül található önálló szellemi értéket képvisel ezért kérjük ne lopd el. Ha mégis megtetszene valami és képtelen vagy nélküle élni vedd fel a kapcsolatot az Adminokkal.

Ötletek

Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Ötletek   ₰ Pént. Okt. 20, 2017 7:16 pm

Ötletek

Én mindig is úgy gondoltam, hogy egy oldal fejlődését nem csak az adminok segíthetik, hanem a tagok is. Szóval, ha van, bármi ötleted van, nyugodtan írd meg itt és az admin csapattal mi átbeszéljük, hogy mennyire megvalósítható. Ha, pedig az oldalon valami nem tetszik azt is említsd meg és, akkor azt megpróbáljuk minél gyorsabban orvosolni.

Felhasználó profiljának megtekintése http://camphalfbloodfrpg.hungarianforum.com
Árész
Félvér
Árész Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Nov. 25, 2017 11:06 am
Az az ötletem támadt hogy karácsonyra minden legalább 3 hszt író játékos kapjon 5 drachmát karácsonyi ajándékként. Very Happy *.*
Felhasználó profiljának megtekintése
Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Nov. 25, 2017 11:12 am
Amber Hill írta:
Az az ötletem támadt hogy karácsonyra minden legalább 3 hszt író játékos kapjon 5 drachmát karácsonyi ajándékként. Very Happy *.*

"Karácsonyi" ajándék már tervezve van. Igaz más értékekkel. Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése http://camphalfbloodfrpg.hungarianforum.com
Apollón
Félvér
Apollón Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Nov. 25, 2017 11:13 am
Szerintem az amazonokhoz is lehetne csatlakozniuk a női tagoknak
Felhasználó profiljának megtekintése Online
Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Nov. 25, 2017 11:17 am
Leyla Dandelion írta:

Mert most nem lehet? o.O Very Happy
Apollón
Félvér
Apollón Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Nov. 25, 2017 11:29 am
Keaden Hancrow írta:
Leyla Dandelion írta:

Csak nem láttam olyan csoportbeosztást, és én azt hittem hogy nem Razz
Felhasználó profiljának megtekintése Online
Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Nov. 25, 2017 11:31 am
Leyla Dandelion írta:
Keaden Hancrow írta:
Leyla Dandelion írta:

Csak nem láttam olyan csoportbeosztást, és én azt hittem hogy nem Razz  

Külön csoport nincsen nekik, mert felesleges. Egy kis elzárt közösség, aki ritkán érintkeznek mással. Persze karaktert lehet hozni => mitikus lények
Isten
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Vas. Nov. 26, 2017 7:48 pm
Halihó!

Arra gondoltam, hogy lehetne egy topic, ahova az istenek beírhatnának olyan pb-ket, amiket a gyerekeiknek tudnának elképzelni. Vagy azok szüleinek Rolling Eyes
Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Vas. Nov. 26, 2017 7:57 pm
Aphrodité írta:
Halihó!

Arra gondoltam, hogy lehetne egy topic, ahova az istenek beírhatnának olyan pb-ket, amiket a gyerekeiknek tudnának elképzelni. Vagy azok szüleinek Rolling Eyes

Hát... max úgy hogy, ha nagyon ki lesz emelve, hogy ez csak egy ajánlat. Szóval hogy nehogy azt higyje valaki, hogy csak ezek közül lehet választani.
De beszélek róla Hadésszal.
Isten
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Hétf. Nov. 27, 2017 12:23 pm
Keaden Hancrow írta:
Aphrodité írta:
Halihó!

Hát... max úgy hogy, ha nagyon ki lesz emelve, hogy ez csak egy ajánlat. Szóval hogy nehogy azt higyje valaki, hogy csak ezek közül lehet választani.
De beszélek róla Hadésszal.

Én is pont ilyesmire gondoltam. Noha az itteni hozzászólásomban nem neveztem meg, a chaten igen. Tehát avialany ajánlóra gondoltam Rolling Eyes
Köszi a megfontolást!
Isten
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Dec. 02, 2017 1:12 pm

Ház nyilvántartó

Sziasztok!

Olyasmire gondoltam, mint az avatar foglaló, csak ott felsorolni, az istenek házait és betenni oda az illető félvéreket. Rendben, van, hogy a profilba fel lehet tüntetni, hogy ki kinek a gyereke / vagy nem. (hisz egy ideig titkolni szeretné még az illető) De, jó volna tudni, hogy ha többen leszünk, hogy melyik istennek hány gyereke van Very Happy Ha játszani szeretnék valamelyikkel, akkor ne nagyítóval kelljen elővadásznom a gyerkőcöt. Ha van ilyen akkor elnézést a variálásért, csak ötletként vetettem fel a dolgot.

Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Dec. 02, 2017 1:15 pm
Arész írta:

Ház nyilvántartó

Sziasztok!

Olyasmire gondoltam, mint az avatar foglaló, csak ott felsorolni, az istenek házait és betenni oda az illető félvéreket. Rendben, van, hogy a profilba fel lehet tüntetni, hogy ki kinek a gyereke / vagy nem. (hisz egy ideig titkolni szeretné még az illető) De, jó volna tudni, hogy ha többen leszünk, hogy melyik istennek hány gyereke van Very Happy Ha játszani szeretnék valamelyikkel, akkor ne nagyítóval kelljen elővadásznom a gyerkőcöt. Ha van ilyen akkor elnézést a variálásért, csak ötletként vetettem fel a dolgot.

Teljesen igazad van! Nekem privátban ki van gyűjtve, de akkor csinálok egy topicot is az oldalra, hogy mindenki láthassa. Hamarosan meg is lesz Very Happy
Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Dec. 02, 2017 3:45 pm
Keaden Hancrow írta:
Arész írta:

Ház nyilvántartó

Sziasztok!

Teljesen igazad van! Nekem privátban ki van gyűjtve, de akkor csinálok egy topicot is az oldalra, hogy mindenki láthassa. Hamarosan meg is lesz Very Happy

nyanyaaa
Isten
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Dec. 02, 2017 4:51 pm
Keaden Hancrow írta:
Keaden Hancrow írta:
Arész írta:

Ház nyilvántartó

Sziasztok!

nyanyaaa

Köszi Kae! Very Happy 50
Sponsored content

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   
 Similar topics
-
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» A falu vezetőjének irodája
Ugrás: