Ötletek

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Zászlófoglaló
Kékek
0
Pirosak
27

(frissítve: 05.12. 16:30)

Félvérek
Isten
Zeusz
2
0
Hadész
1
1
Poszeidón
1
1
Athéné
1
2
Aphrodité
3
2
Arész
0
1
Apollón
1
0
Hermész
1
2
Démétér
1
0
Dionüszosz
0
1
Héphaisztosz
0
0
Egyéb
2
1
Mitikus lények
1
4
Összesen
11
15

Fontosabb hírek
Megnyitottunk: 2017.11.16
Jelenleg nincsen korlátozás az oldalon
Időpont: 2017 nyara

Társalgó
Discord

Itt tartózkodnak

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (28 fő) Csüt. Nov. 16, 2017 7:54 pm-kor volt itt.

Utolsó bejegyzések
Írta  Cesare N. Dante
Today at 12:55 pm

Írta  Griestra
Yesterday at 7:10 pm

Írta  Cesare N. Dante
Yesterday at 11:33 am

Írta  Keaden Hancrow
Yesterday at 8:17 am

Írta  Christopher Ameil
Vas. Május 20, 2018 8:26 pm

Írta  Jasper Tebb
Vas. Május 20, 2018 1:19 pm

Írta  Bradley Daanen
Vas. Május 20, 2018 12:19 pm

Írta  Bradley Daanen
Vas. Május 20, 2018 12:12 pm

Írta  Griestra
Szomb. Május 19, 2018 2:45 pm

Az oldal designját a Specto közremüködésével Overtherainboo (aka Medúza) készítette. A leírásokat, szövegeket Keaden Hancrow és Hadész munkája. Ami a fórumon és azon belül található önálló szellemi értéket képvisel ezért kérjük ne lopd el. Ha mégis megtetszene valami és képtelen vagy nélküle élni vedd fel a kapcsolatot az Adminokkal.

Ötletek

Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Ötletek   ₰ Pént. Okt. 20, 2017 7:16 pm

Ötletek

Én mindig is úgy gondoltam, hogy egy oldal fejlődését nem csak az adminok segíthetik, hanem a tagok is. Szóval, ha van, bármi ötleted van, nyugodtan írd meg itt és az admin csapattal mi átbeszéljük, hogy mennyire megvalósítható. Ha, pedig az oldalon valami nem tetszik azt is említsd meg és, akkor azt megpróbáljuk minél gyorsabban orvosolni.

Felhasználó profiljának megtekintése http://camphalfbloodfrpg.hungarianforum.com
Árész
Félvér
Árész Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Nov. 25, 2017 11:06 am
Az az ötletem támadt hogy karácsonyra minden legalább 3 hszt író játékos kapjon 5 drachmát karácsonyi ajándékként. Very Happy *.*
Felhasználó profiljának megtekintése
Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Nov. 25, 2017 11:12 am
Amber Hill írta:
Az az ötletem támadt hogy karácsonyra minden legalább 3 hszt író játékos kapjon 5 drachmát karácsonyi ajándékként. Very Happy *.*

"Karácsonyi" ajándék már tervezve van. Igaz más értékekkel. Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése http://camphalfbloodfrpg.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Nov. 25, 2017 11:13 am
Szerintem az amazonokhoz is lehetne csatlakozniuk a női tagoknak
Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Nov. 25, 2017 11:17 am
Leyla Dandelion írta:

Mert most nem lehet? o.O Very Happy
Vendég
Vendég
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Nov. 25, 2017 11:29 am
Keaden Hancrow írta:
Leyla Dandelion írta:

Csak nem láttam olyan csoportbeosztást, és én azt hittem hogy nem Razz
Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Nov. 25, 2017 11:31 am
Leyla Dandelion írta:
Keaden Hancrow írta:
Leyla Dandelion írta:

Csak nem láttam olyan csoportbeosztást, és én azt hittem hogy nem Razz  

Külön csoport nincsen nekik, mert felesleges. Egy kis elzárt közösség, aki ritkán érintkeznek mással. Persze karaktert lehet hozni => mitikus lények
Dionüszosz
Félvér
Dionüszosz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Vas. Nov. 26, 2017 7:48 pm
Halihó!

Arra gondoltam, hogy lehetne egy topic, ahova az istenek beírhatnának olyan pb-ket, amiket a gyerekeiknek tudnának elképzelni. Vagy azok szüleinek Rolling Eyes
Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Vas. Nov. 26, 2017 7:57 pm
Aphrodité írta:
Halihó!

Arra gondoltam, hogy lehetne egy topic, ahova az istenek beírhatnának olyan pb-ket, amiket a gyerekeiknek tudnának elképzelni. Vagy azok szüleinek Rolling Eyes

Hát... max úgy hogy, ha nagyon ki lesz emelve, hogy ez csak egy ajánlat. Szóval hogy nehogy azt higyje valaki, hogy csak ezek közül lehet választani.
De beszélek róla Hadésszal.
Dionüszosz
Félvér
Dionüszosz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Hétf. Nov. 27, 2017 12:23 pm
Keaden Hancrow írta:
Aphrodité írta:
Halihó!

Hát... max úgy hogy, ha nagyon ki lesz emelve, hogy ez csak egy ajánlat. Szóval hogy nehogy azt higyje valaki, hogy csak ezek közül lehet választani.
De beszélek róla Hadésszal.

Én is pont ilyesmire gondoltam. Noha az itteni hozzászólásomban nem neveztem meg, a chaten igen. Tehát avialany ajánlóra gondoltam Rolling Eyes
Köszi a megfontolást!
Isten
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Dec. 02, 2017 1:12 pm

Ház nyilvántartó

Sziasztok!

Olyasmire gondoltam, mint az avatar foglaló, csak ott felsorolni, az istenek házait és betenni oda az illető félvéreket. Rendben, van, hogy a profilba fel lehet tüntetni, hogy ki kinek a gyereke / vagy nem. (hisz egy ideig titkolni szeretné még az illető) De, jó volna tudni, hogy ha többen leszünk, hogy melyik istennek hány gyereke van Very Happy Ha játszani szeretnék valamelyikkel, akkor ne nagyítóval kelljen elővadásznom a gyerkőcöt. Ha van ilyen akkor elnézést a variálásért, csak ötletként vetettem fel a dolgot.

Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Dec. 02, 2017 1:15 pm
Arész írta:

Ház nyilvántartó

Sziasztok!

Olyasmire gondoltam, mint az avatar foglaló, csak ott felsorolni, az istenek házait és betenni oda az illető félvéreket. Rendben, van, hogy a profilba fel lehet tüntetni, hogy ki kinek a gyereke / vagy nem. (hisz egy ideig titkolni szeretné még az illető) De, jó volna tudni, hogy ha többen leszünk, hogy melyik istennek hány gyereke van Very Happy Ha játszani szeretnék valamelyikkel, akkor ne nagyítóval kelljen elővadásznom a gyerkőcöt. Ha van ilyen akkor elnézést a variálásért, csak ötletként vetettem fel a dolgot.

Teljesen igazad van! Nekem privátban ki van gyűjtve, de akkor csinálok egy topicot is az oldalra, hogy mindenki láthassa. Hamarosan meg is lesz Very Happy
Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Dec. 02, 2017 3:45 pm
Keaden Hancrow írta:
Arész írta:

Ház nyilvántartó

Sziasztok!

Teljesen igazad van! Nekem privátban ki van gyűjtve, de akkor csinálok egy topicot is az oldalra, hogy mindenki láthassa. Hamarosan meg is lesz Very Happy

nyanyaaa
Isten
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Szomb. Dec. 02, 2017 4:51 pm
Keaden Hancrow írta:
Keaden Hancrow írta:
Arész írta:

Ház nyilvántartó

Sziasztok!

nyanyaaa

Köszi Kae! Very Happy 50
Vendég
Vendég
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Pént. Dec. 29, 2017 5:22 pm
Lehet, hogy ez amúgy is tervbe van véve, de nekem egy olyasmi ugrott be, hogy egy lista a már ismert és vagy kitalált Mágikus tárgyakról, illetve azok birtoklóiról és vagy tartózkodási helyükről.

Néhány bugyuta példa:
Megnevezés: Zeusz villáma(ezt a filmből szedtem, hogy tárgyiasították)
Leírás: ***
Tulajdonos : Zeusz

Megnevezés: Szárnyas cipő
Darabszám: "n" db
Fellehetőség: Hermész

Megnevezés: Nemeai oroszlán Bundája
Tulajdonos: Heracles

Megnevezés: Persephone Gyöngyei
Fellehetőség:
-*s*
-**s
-ect...

Hádész
Félvér
Hádész Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Pént. Dec. 29, 2017 7:18 pm
Csoki.

Arra gondoltam, csinálhatnánk egy pletyka/hírek topicot. Ha van valakinek olyan játéka, amit érdemesnek tart megosztásra, akkor lehet itt utalni rá. A tábor végtére is nem egy olyan nagy közösség, mindenki tud mindenki dolgáról, terjednek a pletykák, akár igazak, akár nem. Ahhoz viszont sok idő és eltökéltség kell, hogy mindenki mindenkinek a reagjait olvassa, lehetetlen.

Szóval egy ilyen pletyka topicban le lehetne írni nagyon röviden az ilyen közérdekű infókat, hogy kit kivel láttak smárolni az erdőben, meg épp melyik isten vitatkozott melyikkel, stb. Akár vicces kis párbeszédekkel. Az sem kell, hogy a pletykák igazak legyenek, elvégre ezért pletykák. Smile
Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Csüt. Jan. 04, 2018 9:58 pm
Eliphas Thorne írta:
Csoki.

Arra gondoltam, csinálhatnánk egy pletyka/hírek topicot. Ha van valakinek olyan játéka, amit érdemesnek tart megosztásra, akkor lehet itt utalni rá. A tábor végtére is nem egy olyan nagy közösség, mindenki tud mindenki dolgáról, terjednek a pletykák, akár igazak, akár nem. Ahhoz viszont sok idő és eltökéltség kell, hogy mindenki mindenkinek a reagjait olvassa, lehetetlen.

Szóval egy ilyen pletyka topicban le lehetne írni nagyon röviden az ilyen közérdekű infókat, hogy kit kivel láttak smárolni az erdőben, meg épp melyik isten vitatkozott melyikkel, stb. Akár vicces kis párbeszédekkel. Az sem kell, hogy a pletykák igazak legyenek, elvégre ezért pletykák. Smile

A hétvégén meg fog valósulni Very Happy

Leaders become great

not because of their power
Hádész
Félvér
Hádész Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Csüt. Jan. 04, 2018 10:18 pm
Már el is felejtettem, hogy van ilyenünk... nah.

Ez most a chates beszélgetés után egy másik javaslat, ezúttal viszont a képességes dobásokhoz kapcsolódóan. Én simán elképzelhetőnek tartom, hogy valaki van annyira szerencsétlen, akár 10X is újra meg újradob ugyanarra a képire, de befailol mindig. Pedig az aktívsága adott, ha már van drachmája ilyenekre.
A javaslatom, hogy minden egyes sikertelen dobás után legközelebb nagyobb célszámra kelljen dobnia, ha ugyanazt a skillt kéri. Pl:

Szikra Sanyinak 55 alá kéne dobnia, hogy meglegyen a képije, nagyon szeretne profi rúdtáncossá válni. Szikra Sanyi viszont 56-ot dob. Pech.
Ír egy csomó reagot, megint dobhat, ismét ugyanazt a képességet szeretné, mert nagyon szeretne sok pénzt keresni rúdtáncolással. Legutóbb már failolt egyet, ám ezúttal ajándék +5% esélyt kap a dobásra. Tehát már 60 alá kell dobnia, hogy megtanulja a rúdtáncos képességet.

Szikra Sanyi még mindig failolhat. Legközelebb, ha nem sikerül, már 65 alá kell dobnia, stb. Ha nagyon nagyon béna is, előbb-utóbb csak eléri a 100% instant sikert. Very Happy Very Happy

Szikra Sanyi nem dönthet úgy, hogy ő most egy másik képességet akar megpályázni, és arra kéri a bónuszt. Ha rúdtánc helyett inkább pelenkázni akar tanulni, mert hamarosan jön a baba, az már egy másik skill. Nincs olyan, hogy átruházza az 5% siker bónuszát arra. Persze dobhat pelenkázásra is, de akkor annak a képességnek az eredetijét kell megdobnia.

Szerintem pedig visszamenőleg mindenki vissza is tudja keresni magának, mikor és mit failolt.

Lots of death, huh? Personally, I'm trying to avoid lots of death, but you guys have fun!
Vendég
Vendég
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Pént. Jan. 05, 2018 10:06 pm
Hellóka!

No, én nagyon rá vagyok pörögve erre a küldetéses dologra, mert szerintem eszméletlen menő, és a karakterekkel nagyon király lehet ilyet kijátszani, mert nem csak szimpla táborban játszódó szerelmi és baráti szálakat vinnénk (amik egyébként szintén fontosak, nyilván), hanem még inkább beletemetnénk a karijainkat Rick Riordan világába, és még inkább érezhetnénk, hogy félvérekkel játszunk, illetve kamatoztatni tudnánk a szerzett képességeket is.
Tudom, hogy Kea már mondta, hogy lesz majd egyébként kaland, de ezen kívül még gondoltam egy olyasmire, hogy elvállalhatnánk küldetéseket.
Ez úgy nézhetne ki, hogy mondjuk van egy topic, Küldetések névvel, és azon belül lehetnének különböző küldik, amikre lehet jelentkezni.
És esetleg az is lehet, hogy a játék kijátszása, és a küldetés sikeres teljesítése után a játékosok kapnak néhány drachma jutalmat. Vagy az is lehet, hogy meg van adva, hogy minimum hány reagnak kell lennie a játékban ahhoz, hogy teljesítsék a feladatot. Illetve nyilván nem kell kijátszani a játékosoknak az indulástól az érkezésig az egész küldetést, hanem magát a probléma megoldását.
Pl:

Küldetés: Megkeresni az Álomdobozt
Küldetés leírása: Ellopták Pszükhé gyilkos Álomdobozát, melyet régen az Alvilágból kellett felhoznia Aphrodité kedvéért. A doboz elméletileg New York területén található, itt halt meg egy halandó, amiért kinyitotta. A feladat, hogy a félvérek visszahozzák a Félvér Táborba, még azelőtt, mielőtt valaki kinyitná.
Jelentkezők száma: max 3, min 2
Jutalom: x drachma
Kötelező reagszám: fejenként x darab

És hát igazából ennyi. Tudom, hogy nem reális, hogy egyszerre sok küldetés legyen, szóval nem is muszáj soknak lenni, csak néha megjelenik egy-két elvihető esetleg.Very Happy Úgyis sokáig játszanak ki egyet játéktéren.
Na ennyi lett volna a hirtelen jött ötlet, aztán ha tetszik, akkor tetszik, ha felesleges (mert egyébként nyilván magunktól is ki tudjuk játszani a küldetéseket, ha akarunk) akkor pedig hagyjuk.
U.i.: Ha mégis megtetszene, akkor szívesen segítek akár kitalálni néha küldetéseket, de bárki,akinek van ötlete, mondhatná. c:
<3
Hádész
Félvér
Hádész Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Kedd Jan. 16, 2018 7:09 pm
Clyde Walker írta:
Hellóka!

No, én nagyon rá vagyok pörögve erre a küldetéses dologra, mert szerintem eszméletlen menő, és a karakterekkel nagyon király lehet ilyet kijátszani, mert nem csak szimpla táborban játszódó szerelmi és baráti szálakat vinnénk (amik egyébként szintén fontosak, nyilván), hanem még inkább beletemetnénk a karijainkat Rick Riordan világába, és még inkább érezhetnénk, hogy félvérekkel játszunk, illetve kamatoztatni tudnánk a szerzett képességeket is.
Tudom, hogy Kea már mondta, hogy lesz majd egyébként kaland, de ezen kívül még gondoltam egy olyasmire, hogy elvállalhatnánk küldetéseket.
Ez úgy nézhetne ki, hogy mondjuk van egy topic, Küldetések névvel, és azon belül lehetnének különböző küldik, amikre lehet jelentkezni.
És esetleg az is lehet, hogy a játék kijátszása, és a küldetés sikeres teljesítése után a játékosok kapnak néhány drachma jutalmat. Vagy az is lehet, hogy meg van adva, hogy minimum hány reagnak kell lennie a játékban ahhoz, hogy teljesítsék a feladatot. Illetve nyilván nem kell kijátszani a játékosoknak az indulástól az érkezésig az egész küldetést, hanem magát a probléma megoldását.
Pl:

Küldetés leírása: Ellopták Pszükhé gyilkos Álomdobozát, melyet régen az Alvilágból kellett felhoznia Aphrodité kedvéért. A doboz elméletileg New York területén található, itt halt meg egy halandó, amiért kinyitotta. A feladat, hogy a félvérek visszahozzák a Félvér Táborba, még azelőtt, mielőtt valaki kinyitná.

És hát igazából ennyi. Tudom, hogy nem reális, hogy egyszerre sok küldetés legyen, szóval nem is muszáj soknak lenni, csak néha megjelenik egy-két elvihető esetleg.Very Happy Úgyis sokáig játszanak ki egyet játéktéren.
Na ennyi lett volna a hirtelen jött ötlet, aztán ha tetszik, akkor tetszik, ha felesleges (mert egyébként nyilván magunktól is ki tudjuk játszani a küldetéseket, ha akarunk) akkor pedig hagyjuk.
U.i.: Ha mégis megtetszene, akkor szívesen segítek akár kitalálni néha küldetéseket, de bárki,akinek van ötlete, mondhatná. c:
<3

Én uppolom ezt az ötletet, működhet, de csak akkor, ha hatalmas szervezés van mögötte.

Elsődleges dolog, hogy legyen a plot kidolgozva. Kevés hozzá, hogy van már pár canon karakter (pár Isten, akik között megvan már az alap konfliktus, ráadásul folyamatosan várunk arra, hogy megjelenjen pl a fontosnak számító Zeusz is - az is kérdés, mennyire lesz aktív, ha jön). Az kell, hogy egységesen, egy fő mesélő kezében legyen a plot minden szálának a vége, és tudjon információkat kiadni, hogy éppen mi történik. Magyarán az általános koordinálás. Mi az, ami már sok, nem világhű, mi az, ami még belefér, dramaturgia kiépítése, hitelesség, stb.

Második pedig, hogy szükség van hozzá mesélőkre. Az ő feladatuk, hogy a fő mesélő által kiadott információkat felhasználja, új elemeket építsen be a plotba, és ez alapján megadja a mesélésekhez a hátteret. Környezet, NJK-k irányítása, és annak az eldöntése, hogy egyes szituációkban a karakter sikeres volt-e vagy sem.

A harmadik nyilván, az ilyen jellegű játékokra való érdeklődés a játékosok részéről. Mert van, aki csak romantikázni akar, más harcolgatni az erdőben szörnyek ellen, megint más pedig konkrét feladatokat megoldani. Mindenkinek más az igénye, és ez így rendben is van. De minden igényre van megfelelő kaland.

Szóvaaaaal amúgy jó ötlet, de nagyon nagy meló, főleg a plot miatt. Mesélésbe, ha lenne érdeklődés, beszállok.

Lots of death, huh? Personally, I'm trying to avoid lots of death, but you guys have fun!
Mitikus lény
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Kedd Jan. 16, 2018 7:53 pm
Eliphas Thorne írta:
Clyde Walker írta:
Hellóka!

Pl:

<3

Én uppolom ezt az ötletet, működhet, de csak akkor, ha hatalmas szervezés van mögötte.

Elsődleges dolog, hogy legyen a plot kidolgozva. Kevés hozzá, hogy van már pár canon karakter (pár Isten, akik között megvan már az alap konfliktus, ráadásul folyamatosan várunk arra, hogy megjelenjen pl a fontosnak számító Zeusz is - az is kérdés, mennyire lesz aktív, ha jön). Az kell, hogy egységesen, egy fő mesélő kezében legyen a plot minden szálának a vége, és tudjon információkat kiadni, hogy éppen mi történik. Magyarán az általános koordinálás. Mi az, ami már sok, nem világhű, mi az, ami még belefér, dramaturgia kiépítése, hitelesség, stb.

Második pedig, hogy szükség van hozzá mesélőkre. Az ő feladatuk, hogy a fő mesélő által kiadott információkat felhasználja, új elemeket építsen be a plotba, és ez alapján megadja a mesélésekhez a hátteret. Környezet, NJK-k irányítása, és annak az eldöntése, hogy egyes szituációkban a karakter sikeres volt-e vagy sem.

A harmadik nyilván, az ilyen jellegű játékokra való érdeklődés a játékosok részéről. Mert van, aki csak romantikázni akar, más harcolgatni az erdőben szörnyek ellen, megint más pedig konkrét feladatokat megoldani. Mindenkinek más az igénye, és ez így rendben is van. De minden igényre van megfelelő kaland.

Szóvaaaaal amúgy jó ötlet, de nagyon nagy meló, főleg a plot miatt. Mesélésbe, ha lenne érdeklődés, beszállok.

Az egész ötlet nagyon tetszik és bár nimfaként pár óra után inkább hátrány lennék egy küldetésen, mintsem előny, én támogatom a megvalósítását. Ha valamiben tudok segíteni, akkor csak kiáltsatok! Embarassed
Hádész
Félvér
Hádész Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Kedd Feb. 27, 2018 12:34 pm
Amúgy csak szólok, hogy a paparazzis játék azért fagy be, mert a véletlenszerűen választhathatsz játékost, akiről képet teszel be, aki pedig vagy rak bele képet, vagy nem. Ha mindig a feletted posztolóról tennél be egy képet, ilyen nem fordulna elő. Már mondtam egyszer, de nem hiszem, hogy átjött. Rolling Eyes

Mitikus lény
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Kedd Feb. 27, 2018 1:38 pm
Eliphas Thorne írta:
Amúgy csak szólok, hogy a paparazzis játék azért fagy be, mert a véletlenszerűen választhathatsz játékost, akiről képet teszel be, aki pedig vagy rak bele képet, vagy nem. Ha mindig a feletted posztolóról tennél be egy képet, ilyen nem fordulna elő. Már mondtam egyszer, de nem hiszem, hogy átjött. Rolling Eyes

Ha már játék reform, akkor egyébként azt lehetne még, hogy a kérdezős játékban, ha valaki nem válaszol, mint most, azt az admin egyszer emlékezteti pmben. Ha akkor sem válaszol, akkor random valaki belenyúlhatna egy kérdéssel, hogy folytatódjon.
Hádész
Félvér
Hádész Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   ₰ Kedd Feb. 27, 2018 1:47 pm
Ivis írta:
Eliphas Thorne írta:

Ha már játék reform, akkor egyébként azt lehetne még, hogy a kérdezős játékban, ha valaki nem válaszol, mint most, azt az admin egyszer emlékezteti pmben. Ha akkor sem válaszol, akkor random valaki belenyúlhatna egy kérdéssel, hogy folytatódjon.

Adminoknak van elég dolguk, mint erre figyelni. Sztem ha 2-3 hétig nem jön válasz, aki kapja, marja, valaki teheti fel a következőt.

Ajánlott tartalom

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ötletek   
Ugrás: