Játékostárs kutató

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Fontosabb hírek
Megnyitottunk: 2017.11.16
Jelenleg nincsen korlátozás az oldalon
Időpont: 2017 nyara

Statisztika
Fajok
Félvérek
6
11
Halandók
0
0
Istenek
4
4
Mitikus lények
1
4
Artemisz vadászai
0
0
Összesen
11
19

Társalgó

Itt tartózkodnak

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Craig Robertson, Heather Blackmage, Szász Dalma, Victoire Delacroix

A legtöbb felhasználó (28 fő) Csüt. Nov. 16, 2017 7:54 pm-kor volt itt.

Utolsó bejegyzések
Írta  Victoire Delacroix
Today at 3:44 pm

Írta  Victoire Delacroix
Today at 3:40 pm

Írta  Veronique Delacroix
Today at 12:52 am

Írta  Amber Hill
Yesterday at 9:23 pm

Írta  Leyla Dandelion
Yesterday at 9:13 pm

Írta  Szász Dalma
Yesterday at 5:04 pm

Írta  Szász Dalma
Yesterday at 3:59 pm

Írta  Damian Park
Yesterday at 1:53 pm

Írta  Jack Smith
Szer. Dec. 13, 2017 9:55 pm

Az oldal designját a Specto közremüködésével Overtherainboo (aka Medúza) készítette. A leírásokat, szövegeket Keaden Hancrow és Hadész munkája. Ami a fórumon és azon belül található önálló szellemi értéket képvisel ezért kérjük ne lopd el. Ha mégis megtetszene valami és képtelen vagy nélküle élni vedd fel a kapcsolatot az Adminokkal.

Játékostárs kutató

Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Játékostárs kutató   ₰ Pént. Okt. 20, 2017 7:17 pm

Játékostárs kutató

Ha nincsen kivel játszanod, csak írj ide és valaki biztosan fog jelentkezni. De te is figyeld az eddigi hozzászólásokat! Talán találsz egy  neked megfelelőt.
Felhasználó profiljának megtekintése http://camphalfbloodfrpg.hungarianforum.com
Mitikus lény
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Játékostárs kutató   ₰ Pént. Nov. 17, 2017 10:10 pm
Ha valakinek volna kedve hozzám, szíves örömest ajánlom magam. Smile
Felhasználó profiljának megtekintése
Árész
Félvér
Árész Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Játékostárs kutató   ₰ Vas. Nov. 19, 2017 5:06 pm
Bedobom énfelseggem is a közösbe, raboljatok! Very Happy
Poszeidon
Félvér
Poszeidon Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Játékostárs kutató   ₰ Szomb. Nov. 25, 2017 8:46 pm
Akkor, mint friss hús a"piacon" én is beállok a sorban és várom a játékostársakat akik szívesen játszanának, egy magamfajta leányzóval Smile
Triplán elkeltem Smile köszi mindenkinek
Aphrodité
Félvér
Aphrodité Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Játékostárs kutató   ₰ Hétf. Nov. 27, 2017 9:16 pm
Sziasztok!

Bedobnám én is magam ide, nagyon-nagyon szívesen játszok bárkivel *-* Tekintettel a közelgő nyelvvizsgámra, ZH-kra és egyéb vizsgákra, nagyon-nagyon nagy sajnálatomra túl aktív nem tudok lenni egy kis ideig, de ettől függetlenül szeretnék játszani. Egy kört mindenképp be tudok vállalni, de ha valakit nem zavar, ha lassú vagyok, akkor többről is lehet szó Very Happy

Egy szónak is száz a vége, dobjatok meg egy pm-mel, ha szeretnétek játszani velem, és utána kitaláljuk a részleteket. Bármire vevő vagyok *-*
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Játékostárs kutató   ₰ Kedd Nov. 28, 2017 6:38 pm
szeretném meghírdetni az első tanórámat, melyeken a szörnyekről tanulhattok és arról, hogyan harcolhatok ellenük ^^ szívesen várok mindenkit, viszont a játék csak akkor indulna el, ha összegyűlt minimum 2-3 játékos, hogy értelme is legyen IC a dolognak Very Happy
Mitikus lény
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Játékostárs kutató   ₰ Szomb. Dec. 09, 2017 11:35 am
Sziasztok!

Még pár játékot szívesen bevállalok, szóval akinek lenne kedve hozzám, az nyugodtan írhat egy pm-et. 2

Van pár alap ötlet, amiből kiindulhatunk, de teljesen mást is kitalálhatunk.

- Táborozóknak: A táborban tanítok harcművészetet és kardforgatást. Külön órákat is tartok, szóval lehetsz az egyik diákom, vagy csak úgy összefuthatunk a tábor területén.  55

- Rossz fiúknak/lányoknak: A bűnüldöző csapatot erősítem. Régebben csak ilyen segéd voltam, akkoriban leginkább a kapitányságon intéztem dolgokat és a rabokat őriztem, meg néha segítettem elkapni őket. Ma már egyfajta "titkos ügynök" vagyok, szóval nyomozhattam utánad vagy valami ilyesmit tudok elképzelni.  

- Lányoknak: Mindig is szerettem csajozni, szóval rád nyomulhattam valamikor, vagy esetleg lehetett is valami.  13

Ha egyik sem illik rád, vagy nem tetszik, akkor is írhatsz és kiötletelhetünk valamit. Very Happy
Athéné
Félvér
Athéné Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Játékostárs kutató   ₰ Szomb. Dec. 09, 2017 11:43 am
Na akkor én is becsatlakozom:
Keresem a játékostársakat. 
Jelszó: Izgalmas helyzetek (megkötés nincs, kitalálunk valamit közösen Very Happy)
Felhasználó profiljának megtekintése Online
Isten
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Játékostárs kutató   ₰ Vas. Dec. 10, 2017 12:18 pm
Végre vége ennek az agyzsibbasztó hétnek, szóval itt is életre hívnám magam. Egyelőre 1-2 játékot tudok bevállalni. Nem vagyok, hihetetlenül gyors válaszoló, hosszú hsz-eknél tetűlassúnak nevezném magam, de rövideknél tudok pörögni. Mint a legszebb férfi istenség (köszönöm wikipédia, legalább te szeretsz), nyitott vagyok bármiféle játéktéren meglátjuk kapcsolatra. 71 Jöhetnek diákok egészen másra, hiszen a táborban ókori művészetek tárgyat tőlem tanulhatjátok (baromi gyorsan be lettem írva, csak pislogtam, mint ha a szatyorban  Shocked ezer köszi Very Happy ) Jöhetnek istenek, szemtanú lévén kénytelen voltam állást foglalni, támadjuk vagy szeressük egymást szabadon. Jöhetnek akár a gyerekeim is, nem ígérem, hogy Vader-Luke kapcsolat lesz és kerek pereccel állok oda eléd, hogy én vagyok az apád - az alakváltást meg miért ne használnám ki, ha tudjátok egyáltalán ki vagyok? -, de mindenképpen izgalmas lehetne a találkozás, nektek nem mertem külön írni, kicsit félős vagyok, na. 27 Kezdőt is hajlandó vagyok vállalni, ha megbeszélünk valami szituációt. Reklámot hallottak.
Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Játékostárs kutató   ₰ Hétf. Dec. 11, 2017 4:47 pm
Játszótársamat keresem, jelenleg a táborban vagyok megtalálható Very Happy
Sponsored content

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Játékostárs kutató   
 Similar topics
-
» Szó bújócska közvélemény kutatás^^
Ugrás: