Még mindig... – Ex

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Zászlófoglaló
Kékek
9
Pirosak
19

(frissítve: 06.02. 12:16)

Félvérek
Isten
Zeusz
2
0
Hadész
1
1
Poszeidón
1
1
Athéné
1
2
Aphrodité
3
2
Arész
0
1
Apollón
1
0
Hermész
1
2
Démétér
1
0
Dionüszosz
0
1
Héphaisztosz
0
0
Egyéb
2
1
Mitikus lények
1
4
Összesen
11
15

Fontosabb hírek
Megnyitottunk: 2017.11.16
Jelenleg nincsen korlátozás az oldalon
Időpont: 2017 nyara

Társalgó
Discord

Itt tartózkodnak

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (28 fő) Csüt. Nov. 16, 2017 7:54 pm-kor volt itt.

Utolsó bejegyzések
Írta  Justin Mulligan
Csüt. Júl. 05, 2018 10:12 pm

Írta  Amber Hill
Vas. Júl. 01, 2018 9:46 pm

Írta  Erisz
Vas. Jún. 24, 2018 1:12 pm

Írta  Arthur Greenwald
Pént. Jún. 22, 2018 10:16 pm

Írta  Arthur Greenwald
Pént. Jún. 22, 2018 8:19 pm

Írta  Heather Blackmage
Szer. Jún. 20, 2018 3:19 pm

Írta  Heather Blackmage
Szer. Jún. 20, 2018 2:19 pm

Írta  Bradley Daanen
Vas. Jún. 17, 2018 3:54 pm

Írta  Ivis
Csüt. Jún. 14, 2018 9:58 am

Az oldal designját a Specto közremüködésével Overtherainboo (aka Medúza) készítette. A leírásokat, szövegeket Keaden Hancrow és Hadész munkája. Ami a fórumon és azon belül található önálló szellemi értéket képvisel ezért kérjük ne lopd el. Ha mégis megtetszene valami és képtelen vagy nélküle élni vedd fel a kapcsolatot az Adminokkal.

Még mindig... – Ex

Apollón
Félvér
Apollón Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Még mindig... – Ex    ₰ Vas. Jan. 14, 2018 11:00 am

Maya .....

Kor: 19
Csoport: Félvér
Isteni szülő: Poszeidónnak örülnék a legjobban  Rolling Eyes
Pb: Gabriella Wilde – alkudni szabad

Történet:
A barátnőm voltál, első nekem minden értelemben. A kapcsolatunk majdnem 2 évig tartott, és azt kell mondanom, hogy ez idő alatt igazán megszerettelek. Valamennyire még mindig szeretlek... Igazi tiniszerelem volt a miénk, olyan amilyenre az emberek felkapják a fejüket és irigykednek. Hogy is szokták mondani...Álompár? Viszont a sok rózsaszín cukormáz alatt a helyzet egyáltalán nem volt ilyen szép. Miután én egyetemre mentem egyre kevesebb időnk volt egymásra, és elhidegültünk egymástól....szeretlek, és te is engem, de én már nem vagyok szerelmes beléd. Hiányzik az a szikra. Végül a dolgok olyan súlyossá váltak, hogy az egyik buliba megcsókoltam (majd ágyba vittem) a legjobb barátnődet. Borzalmasan rosszul érzem magamat emiatt és tudom, hogy mekkora nagy féreg vagyok. Te erről semmit sem tudsz, sőt valójában a legjobb barátnőd sem igazán – hosszú, hogy miért. Az egész eset után szakítottam veled, de nem azért, mert ráakarnék hajtani a barátnődre, vagy mert nem szeretnélek...egyszerűen csak nem éreztem helyesnek az egészet.
Ez a tavaszi szünetben volt. A szakítás utáni időkben nem igazán találkoztunk egymással, majd egyre többet. Nem randik voltak ezek, inkább csak  furcsa baráti találkák. Nem tudlak elengedni, pedig tudom, hogy ezzel mindkettőknek rosszat teszek.  Hogy miért nem tudlak...Fogalmam sincsen. Talán a bűntudat súlya miatt próbálok melletted maradni.
Most itt a tábor és újra találkoztam a legjobb barátnőddel...Szóval a dolgok még zavarosabbak. Muszáj megbeszélnünk az egészet, el kell neked mondanom az igazat. Lépnünk kell valamerre, mert ez az állapot nagyon nem jó senkinek sem.

//Nagyon várunk *-* a legjobb barátnőd: Elise Parker; háttértörténet, személyiség nincsen megszabva, mi egy ilyen kis bájos lányt képzeltem el, de másfelé is nyugodtan elviheted a dolgokat. Kabinnál valójában más is lehet, legkevésbé Aphrodité – sok gyerek van már. Gyere gyorsaaaann 71  71  ET-ben többet is megtudhatsz, ajánlom Elisét is //

Felhasználó profiljának megtekintése
 Similar topics
-
» Erdőségek
» Mieiro Tenki
» Part 14 / 13
» Művészeti és tudományos negyed
Ugrás: