Hiányzás napló

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Zászlófoglaló
Kékek
0
Pirosak
27

(frissítve: 05.12. 16:30)

Félvérek
Isten
Zeusz
2
0
Hadész
1
1
Poszeidón
1
1
Athéné
1
2
Aphrodité
3
2
Arész
0
1
Apollón
1
0
Hermész
1
2
Démétér
1
0
Dionüszosz
0
1
Héphaisztosz
0
0
Egyéb
2
1
Mitikus lények
1
4
Összesen
11
15

Fontosabb hírek
Megnyitottunk: 2017.11.16
Jelenleg nincsen korlátozás az oldalon
Időpont: 2017 nyara

Társalgó
Discord

Itt tartózkodnak

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (28 fő) Csüt. Nov. 16, 2017 7:54 pm-kor volt itt.

Utolsó bejegyzések
Írta  Cesare N. Dante
Today at 12:55 pm

Írta  Griestra
Yesterday at 7:10 pm

Írta  Cesare N. Dante
Yesterday at 11:33 am

Írta  Keaden Hancrow
Yesterday at 8:17 am

Írta  Christopher Ameil
Vas. Május 20, 2018 8:26 pm

Írta  Jasper Tebb
Vas. Május 20, 2018 1:19 pm

Írta  Bradley Daanen
Vas. Május 20, 2018 12:19 pm

Írta  Bradley Daanen
Vas. Május 20, 2018 12:12 pm

Írta  Griestra
Szomb. Május 19, 2018 2:45 pm

Az oldal designját a Specto közremüködésével Overtherainboo (aka Medúza) készítette. A leírásokat, szövegeket Keaden Hancrow és Hadész munkája. Ami a fórumon és azon belül található önálló szellemi értéket képvisel ezért kérjük ne lopd el. Ha mégis megtetszene valami és képtelen vagy nélküle élni vedd fel a kapcsolatot az Adminokkal.

Hiányzás napló

Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Hiányzás napló   ₰ Pént. Okt. 20, 2017 7:18 pm

Hiányozni fogok...

Mindenkivel megesik, hogy valamiért hozamosabb ideig nem tud fellátogatni az oldalra. Ha véletlen veled is ilyen történik, csak írj ide és, akkor senki se fog eredménytelenül keresni.
Felhasználó profiljának megtekintése http://camphalfbloodfrpg.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Hiányzás napló   ₰ Vas. Nov. 26, 2017 8:53 pm
Határozatlan ideig kénytelen vagyok eltűnni az oldalról. Sajnálom a két édes pici gyermekemet... meg a kígyóimat is etesse ám valaki ameddig távol vagyok. Az ok az, hogy bekrepált a gépem és hiába húztam újra ugyan olyan kakihalom maradt. Telefonról lehet felnézek a chatre, de reagot nem hiszem, hogy képes leszek írni. Pusz pusz Ká anyu.
Vendég
Vendég
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Hiányzás napló   ₰ Szer. Dec. 20, 2017 9:14 pm
Szomorúan jelentem, hogy egy ideig nem tudok reagokat írni, mert a laptopom bedöglött, és valószínűleg karácsonyig nem készül el Sad
Úgyhogy csak néha felkukkantok, de ha visszajön, akkor mindenkinek jövök pótolni.

Addig is Boldog Karácsonyt, Kellemes ünnepeket!
Vigyázzatok magatokra!
Puszi
Vendég
Vendég
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Hiányzás napló   ₰ Csüt. Dec. 21, 2017 7:14 am
Sziasztok!
Tudom még nem sokra jutottam a karakterrel és máris szünetelek, de munka nagy úr és az ünnepek között sem tudok szabadulni, úgyhogy január elejére tudom ígérni a visszatérésem!
Kellemes ünnepeket mindenkinek!
Vendég
Vendég
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Hiányzás napló   ₰ Csüt. Dec. 21, 2017 10:52 pm
Én is elbúcsúzom erre az évre. Smile
De hamarosan reagokkal térek vissza
Déméter
Félvér
Déméter Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Hiányzás napló   ₰ Szer. Feb. 07, 2018 9:18 am
02.07. - 02.14.

Sajnálattal közlöm egyetemi tanulmányaim véget értével bizonyos kötelezettségeknek eleget kell tennem, így reagokat csak az után tudok ígérni, hogy lecsillapodtak a kedélyek és a vérnyomásom. Mivel minden játékomban én következem, játékostársaim megértését kérem jövő hétig, aztán ki tudja, lehet párakat Valentin-napi meglepetésben részesítek. Addig is legyetek jók, és ne okozzatok sok gondot egyedül maradt másik felügyelőnknek!
Felhasználó profiljának megtekintése
Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Hiányzás napló   ₰ Kedd Feb. 20, 2018 1:00 pm
Kea elmegy süttetni a hasát

Sziaztok!

Én a következő kicsit több, mint 2 hétben jóval kevesebbet fogok lenni, mint általában.  
Pontosabban : február 22.- március 9.
22-23-án szerintem az oldalon nem  leszek elérhető egyáltalán. Onnantól számítva az első héten lehetséges, hogy fel sem tudok jönni az oldalra, és sehol sem leszek elérhető - attól függ milyen lesz a wifi, eléggé a vadonban leszek -, vagy csak keveset. Az azutáni héten pedig leszek, de megint csak nem annyit mint általában. Viszont!, ami lényeges és ami miatt kevesebbet fogtok látni: +8-9 időeltolódással számoljatok, szóval légyszi ne lepődjetek meg, ha délután ötkor írtok nekem egy üzit és nem válaszolok, nálam akkor pont másnap hajnali egy óra lesz.  
Természetesen a reagjaim emiatt nem fognak olyan ütemben érkezni, ezer bocs.
Egyéb elérhetőségek, ha nagy a gond:
Facebook
Discord név: Pooh #6350
Email: halfbloodcampfrpg@gmail.com (pls  Eliphas regizz ezzel az email címmel valami jó kis társkereső oldalra <3)
Spoiler: Jasperrel sem leszek....

Puszkó 71 ,
Kea

Leaders become great

not because of their power
Felhasználó profiljának megtekintése http://camphalfbloodfrpg.hungarianforum.com
Hádész
Félvér
Hádész Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Hiányzás napló   ₰ Kedd Feb. 20, 2018 1:21 pm
Keaden Hancrow írta:
Kea elmegy süttetni a hasát

Sziaztok!

Én a következő kicsit több, mint 2 hétben jóval kevesebbet fogok lenni, mint általában.  
Pontosabban : február 22.- március 9.
22-23-án szerintem az oldalon nem  leszek elérhető egyáltalán. Onnantól számítva az első héten lehetséges, hogy fel sem tudok jönni az oldalra, és sehol sem leszek elérhető - attól függ milyen lesz a wifi, eléggé a vadonban leszek -, vagy csak keveset. Az azutáni héten pedig leszek, de megint csak nem annyit mint általában. Viszont!, ami lényeges és ami miatt kevesebbet fogtok látni: +8-9 időeltolódással számoljatok, szóval légyszi ne lepődjetek meg, ha délután ötkor írtok nekem egy üzit és nem válaszolok, nálam akkor pont másnap hajnali egy óra lesz.  
Természetesen a reagjaim emiatt nem fognak olyan ütemben érkezni, ezer bocs.
Egyéb elérhetőségek, ha nagy a gond:
Facebook
Discord név: Pooh #6350
Email: halfbloodcampfrpg@gmail.com (pls  Eliphas regizz ezzel az email címmel valami jó kis társkereső oldalra <3)
Spoiler: Jasperrel sem leszek....

Puszkó 71 ,
Kea

Mert csak nem bírom ki, ide ne pofátlankodjak.

Hú, még jó, hogy pont be van állítva a telefonom, hogy azt az időzónát is mutassa, ahova te nyaralni mész! Surprised Tévét nézni ne felejts el. És kapsz egy prémium regisztrációt a szexneked.hu-ra. <3

Jó utat, vigyázz magadra és ne bízz senkiben! Főleg, ha mozog, és több vagy kevesebb lába van, mint neked.

Lots of death, huh? Personally, I'm trying to avoid lots of death, but you guys have fun!
Déméter
Félvér
Déméter Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Hiányzás napló   ₰ Csüt. Feb. 22, 2018 10:10 pm
02.23. - 03.02.

Szomorú, hogy megint itt kell jelentkeznem, ám ezúttal derűsebb indokból. Bakancslistámról húzok le egy pontot, és annyi olasz kaját eszek, hogy néhány kilóval nehezebben jöjjek haza. No viszont ennek hátulütője, hogy nem tudok reagolni, de ha hazaértem, mindent pótolok.
Aphrodité
Félvér
Aphrodité Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Hiányzás napló   ₰ Szer. Ápr. 04, 2018 8:54 pm
Feleim!

Mint feltűnt újabban olyan termékeny vagyok hozzászólásban, mint apáca a gyerekek terén, így adok magamnak még egy hetet, hogy leküzdjem a munkahelyi és egyetemi nehézségeimet. Egy hétig még marad a fáradt csigatempó, de aztán ígérem indokolatlanul megtáltosodom, addig is...amúgy itt leszek, chaten látható leszek, PM-ben elérhető vagyok.

Csókoltatom mindenki kacsóját!
Ajánlott tartalom

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Hiányzás napló   
Ugrás: