Zűrzavar – Maya x Jasper

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Zászlófoglaló
Kékek
8
Pirosak
0

(frissítve: 02.13–12:25 )

Fontosabb hírek
Megnyitottunk: 2017.11.16
Jelenleg nincsen korlátozás az oldalon
Időpont: 2017 nyara

Statisztika
Fajok
Félvérek
14
18
Istenek
5
6
Mitikus lények
2
5
Összesen
21
28

Társalgó
Discord

Itt tartózkodnak

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Keaden Hancrow, Maya Downey

A legtöbb felhasználó (28 fő) Csüt. Nov. 16, 2017 7:54 pm-kor volt itt.

Félvérek
Isten
Zeusz
2
0
Hadész
1
2
Poszeidón
1
2
Athéné
0
2
Aphrodité
0
4
Arész
0
2
Apollón
3
1
Hermész
1
1
Démétér
1
0
Dionüszosz
1
0
Héphaisztosz
1
0
Egyéb
2
4

Utolsó bejegyzések
Írta  Damian Park
Today at 9:02 am

Írta  Maya Downey
Yesterday at 3:24 pm

Írta  Arian Sagong
Kedd Feb. 20, 2018 11:12 pm

Írta  Eliphas Thorne
Kedd Feb. 20, 2018 1:21 pm

Írta  Eliphas Thorne
Vas. Feb. 18, 2018 10:31 pm

Írta  Galen Dyson
Vas. Feb. 18, 2018 1:45 pm

Írta  Skrionya
Vas. Feb. 18, 2018 12:37 pm

Írta  Skrionya
Vas. Feb. 18, 2018 12:33 pm

Írta  Elise Parker
Vas. Feb. 18, 2018 11:44 am

Az oldal designját a Specto közremüködésével Overtherainboo (aka Medúza) készítette. A leírásokat, szövegeket Keaden Hancrow és Hadész munkája. Ami a fórumon és azon belül található önálló szellemi értéket képvisel ezért kérjük ne lopd el. Ha mégis megtetszene valami és képtelen vagy nélküle élni vedd fel a kapcsolatot az Adminokkal.

Zűrzavar – Maya x Jasper

Apollón
Félvér
Apollón Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Zűrzavar – Maya x Jasper   ₰ Vas. Jan. 28, 2018 8:28 pm
Az exem felé igyekezek, vagyis...Ezt a szót inkább nem szeretem használni vele kapcsolatosan. A kapcsolatunk jóval több volt annál, hogy egyszerűen azt mondjam rá, hogy ex. Ezért is szoktam hivatkozni rá elég gyakran egyszerűen csak Mayaként. Szerettem őt, tényleg igazán, talán még mindig szeretem valamennyire, valahogyan. Nem úgy, mint akkor, de a láng még nem múlt el. Tudom, hogy ez az egész nagyon nem helyes. Minden egyes alkalommal mikor tudom, hogy találkozni fogok vele, akkor megígértetem magammal, hogy ezúttal leülök vele és mindent elmondok neki. De mikor meglátom a mosolygós fejét, azt az életvidám lányt...elszáll a boldogságom. Képtelen vagyok ártani neki, elég fájdalmat okoztam már neki így is. Nem azért csaltam meg, mert bántani akartam. És utána azért szakítottam vele olyan sietősen, hogy ne tartsam tovább egy romlott kapcsolatban. Fontos nekem a lány, mindig is az volt. Ő az én Mayám, nem engedem, hogy bárki is ártson neki. Azt a feladatot én látom el...
Egy furcsa barátság alakult ki közöttünk. Egyszer furcsa, mert még is csak a tavaszi szünet idején szakítottunk, és sokaknak a folyamatos találkáink azt a hatást keltik, hogy az újra összejövés előtti pillanatokban vagyunk – tábori pletyka létezik. Ám én egyszerűen csak nagyon nehezen tudom elengedni, főleg azután amit tettem. Aztán ott van az is, hogy szeretnék vele rengeteg dolgot megosztani. Szeretném úgy kezelni, mint, ahogy azelőtt kezeltem, hogy összejöttünk volna. Mi nagyon-nagyon jó barátok voltunk, ami végül szerelemmé alakult. Mindent megosztottam vele, mindent tudott velem kapcsolatosan. Most meg...Még se mondhatom el neki azt, hogy hetek, hónapok óta a legjobb barátnőjén jár az eszem. Ez azért elég meredek lenne.
Megérkezek a parthoz és látom, hogy ő a vízben úszik – milyen meglepő. Direkt nem akarom felhívni magamra  a figyelmet, hagyom, hogy ő vegyen észre. Most sincsen nagy esély rá, hogy megosztom vele  a titkomat. Pedig annyi van belőle...Valakivel már muszáj lenne beszélnem róluk, kezdek összeroppanni. Valójában nem beszéltem meg vele semmilyen találkát, egyszerűen csak elkapott a pillanat és ide sétáltam. Talán csak köszönni fogunk egymásnak, talán elsírjuk a gondjainkat, vagy talán pletykálni fogunk.

Kód majd lesz
Felhasználó profiljának megtekintése
Poszeidon
Félvér
Poszeidon Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Zűrzavar – Maya x Jasper   ₰ Hétf. Jan. 29, 2018 5:36 pm

Maya & Jasper
Visszajöttem. Eddig szuper. Tényleg, még jó érzés is volt 2 hónap távollét után megint a táborban járkálni. Elisesel is tonnányi megbeszélni valónk volt, úgyhogy néhány napig nem sokat aludtunk....
Csakhát... Szinite azonnal összefutottam Jasperrel is, és... Nem... nem értem hogy csinálja... Hogy tud úgy beszélgetni, mintha az a két év meg sem történt volna? Mintha ugyan ott tartanánk, mint azelőtt a fotózás előtt...  Nem mondom, hogy nem akarom... Mert nagyon is sze... örülök neki, hogy Jasper ilyen módon végülis mellettem maradt,,, De... én még nem zártam le... Nekem még idő kellene, hogy teljesen elfogadjam, hogy vége... Ebben pedig nagyon nem segít, hogy ilyen kedvesen,és természetesen viselkedik velem, és hogy odajön, és érdeklődik, meg beszélget...Na, éppen ez az, ami miatt a szokottnál idén nyáron talán több időt töltök a víz közelében.  Mióta az eszemet tudom, megnyugodtam, ha víz közelében lehettem. És általában segített rendezni a gondolataimat, és az érzéseimet a víz érintése. Emiatt utálom a rokonaim birtokát... Több kilóméteres körzetben mégcsak egy kicsike patak sincs ott, nemhogy egy tó, vagy tengerpart, ahol mártózni lehetne...
Szerencsére viszont itt van, és akkor tűnhetek el az óceán fenekén, amikor kedvem tartja. Nem, ma nem ezt terveztem. Csak kicsit ki szerettem volna tisztítani a fejemet, ezért jöttem ki úszni. Ebből pedig órákig tartó lubickolás lett. És észre sem vettem.... Pedig szinte percről percre éreztem kevésbé kétségbeejtőnek a helyzetemet, ha megoldást nem is sikerült találnom. Végülis... nem rossz ez így, nem? Barátok voltunk a romantikus kapcsolat előtt is... miért ne lehetnénk utána is barátok...
Majd hozzászokok megint... csak remélem minél előbb... mert így félek összetörik a szívem addigra...Mintha csak gondolnom kéne rá, Jasper ott terem a parton, mire elindulok kifelé... Ez miért nem működött az elmúlt háromnegyed évben...?-Szia- köszönök, amikor kényelmes távolságba érek beszélgetni.- Régóta ülsz itt? - kérdezek rá... Ha engem várt, remélem nem kellett túl sokáig várnia... Poszeidonra... Hogy lehet ilyen szép a szeme?  Én meg miért nem tudok szabadulni a varázsa alól?... Egyáltalán... mi romlott el közöttünk?...

Hullámverés|| Still I love you  || made by Roni

A hozzászólást Maya Downey összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 17, 2018 12:57 am-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése Online
Apollón
Félvér
Apollón Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Zűrzavar – Maya x Jasper   ₰ Kedd Jan. 30, 2018 6:37 pm
A tavasz elején szakítottam vele, majd az évszak vége felé újra felvettem vele a kapcsolatot. Valójában én sem tudom pontosan, hogy miért...Talán bele se kéne gondolnom, de mindig megteszem. Az ember agya folyamatosan olyan dolgokon jár, amire jól tudja, hogy nem kapja meg a helyes választ. Mintha saját magunkat kínoznánk. Ám ha a választ nem is tudom most, a kérdések felvetésével közelebb juthatok a célhoz. Erről szól a filozófia.
Ott van az, hogy talán, azért, mert óriási nagy bűntudat gyötör(t). Próbálok szabadulni tőle, de nem megy. Tudom, hogy bűnös vagyok, és azt is, hogy megérdemlem ezt az érzést. Megbocsáthatatlan bűnt követtem el, én még is bocsánatra vágyok. Viszont az egészt nem merem elmondani neki, így tudom, hogy tőle egyhamar nem kaphatom meg. Amúgy is az okosabbak azt mondják, hogy saját magamnak kell megbocsátanom. Nem tudom, hogy ez egyáltalán sikerülni fog e valaha. Főleg, hogy még szarabbul érzem magamat amiatt, hogy az eset óta Elise-t sem tudom kiverni a fejemből.  
A másik elméletem, pedig az, hogy túlságosan hiányzik nekem a lány. Még is csak évekig együtt voltunk és tényleg, igazán fülig szerelmes voltam belé. Hozzánk képest Troy Bolton  és Gabriella Montez semmiség volt. A szakításunk viszont elég kuszára sikeredett és magam se vagyok benne biztos, hogy sikerült tényleg elengednem. Inkább csak ellöktem magamtól, hogy többet ne ártsak neki.
Most mondjátok meg...Csak velem van gond? Egyre jobban azt érzem, hogy mindkét verziónak van realitása és nem csak az egyik igaz a helyzetemre, hanem a kettő egyszerre.
Leülök a homokba és onnan figyelem. Kissé unatkozva az előbújó pár fűszálat tépdelem ki, majd a kis szemcsékkel játszok míg meg nem jelenik előttem.
– Áh, dehogy – legyintek és közben a lábamat nyújtom ki, próbálom leolvasni a reakcióját az arcáról. Igyekszek nyugodt lenni, pedig minden egyes alkalommal mikor meglátom eszembe jut a vétkem. Hogy akkor miért találkozgatok vele ennyit...? Fogalmam sincsen.
 – Gondoltam megnézem az én kedvenc Csikócámat –
mosolygok rá és közben a kezemről letörlöm a homokot.  – Vagy zavarok? Ha igen, elmegyek. – Nem akarom azt se, hogy úgy tűnjön, hogy ráakaszkodok. Nem akarom becsapni sem.

Poszeidon
Félvér
Poszeidon Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Zűrzavar – Maya x Jasper   ₰ Vas. Feb. 11, 2018 4:09 pm

Maya & Jasper
Amikor szeretnék megszabadulni a Jasper gondolatától... Nem, nem jó a kép, hogy ne fesd az ördögöt a falra mert megjelenik, de mégis valahogy így érzem magam...
Mit csináljak? De komolyan... El kell engednem... Megmondta, hogy nem akar már velem lenni... Tisztán, és érthetően... Utána nem beszéltünk hosszú hetekig...  Aztán megkeresett, én pedig nem zárkóztam el... De.... jó ez így? Bolond vagyok hogy még mindig ennyire ragaszkodom hozzá... És... te jó ég valahol reménykedem, hogy még talán... valamikor... Egek de hülye vagyok...
A víz egyébként megtette a hatását... Sokkal tisztább a fejem. Mármint... leszámítva hogy még mindig nem tudom mit kezdjek Jasperrel...
És megint belementem a beszélgetésbe....  Egyszer... egyetlen egyszer meg kellene nemet mondanom... Vagy talán otthagyni...
A válaszát hallva próbálom megfejteni, hogy vajon miért nem szólt be a vízbe, hogy jöjjek ki, ha  valamit mondani szeretne...  Talán annyira nem fontos, úgyhogy megvárta, hogy magamtól jöjjek ki... Fene tudja...
Egy pillanatra ledermedek... Csikóca... Fenébe is, miért hív így... Ez az a becenév, amit már azután kezdett használni, hogy összejöttünk...  Nekem az a becenév lett, ahogy a szerelmem szólít... Direkt kínoz? Vagy csak nekem forrt össze többé kevésbé a bensőséges kapcsolatunkkal a "Csikóca"?  ...
Mindenesetre megpróbálom összeszedni magam.

- Ne hívj így... kérlek - szólalok meg... és fogalmam sincs, mondtam-e már ezt neki a szakítás óta...
- Egyébként nem zavarsz...- Valószínűleg el kellene inkább küldenem... De... akkor miért vagyok rá képtelen? Ne! Kérlek... ne nézz rám...Így éppen elég nehéz legalább a minimális távolságot tartani.... Istenekre.... annyira hiányzik... az illata, az érintése...
- Miről jutottam most eszedbe? - próbálom a beszélgetést tovább gördíteni, mert semmi nem hiányzik kevésbé mint a kínos csend... Akkor a gondolataim teljesen elszabadulnának...

Hullámverés|| Mit csináljak? 31   || made by Roni

A hozzászólást Maya Downey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 17, 2018 1:09 am-kor.
Apollón
Félvér
Apollón Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Zűrzavar – Maya x Jasper   ₰ Szer. Feb. 14, 2018 6:03 pm
Zűrzavar

Mayának
– Rendben, nem foglak… Maya – felelem rögtön, határozottan, pedig belülről kétségek gyötörnek. Minden egyes pillanatban össze vagyok zavarodva, ha vele vagyok, mióta szakítottunk. Nem értem a kapcsolatok közöttünk, de még a saját érzéseimet sem. A táborban ez az egész, pedig még inkább felerősödött. Most már nem csak néha összefutunk, hanem mondhatni egymás mellett élünk több hónapon keresztül. Teljesen más hatás… Arról, pedig már ne is beszéljünk, hogy a harmadik szereplő is a közelünkben jár. Nem tudom mi történne velem, ha pont ezzel a két lánnyal egyszer összezárnának egy szobába. Nagy eséllyel szétszakadnék.
Nem tetszik neki, ahogy szólítottam és ezt jól meg is jegyzem. Mondd Maya… Kérlek, könyörgök mondd el, hogy mit tegyek. Mit tegyek, hogy ne haragudjak rád? Mit tegyek, hogy ez a szörnyű nyomó érzés a mellkasomról eltűnjön? Fontos vagy nekem, nem akartam ártani neked, még is megtettem. Talán ez a büntetésem. Mindenki egyszer megkapja azt, amit érdemel. Az istenek tesznek róla.
Csak mosolyogva bólintok egyet és próbálom fenntartani a látszat képet, hogy minden rendben van. Pedig nagyon nincsen rendben. Szörnyű a helyzet és folyamatosan egyre rosszabb. Legalább azt elmondhatom magamról, hogy én vagyok az a fickó, aki a világ legnagyobb sírját ásta saját magának.
– Milyen volt a víz? Vagy valójában neked nem is számít a hőmérséklet, csak víz legyen ? – kérdezem tőle kedvesen és közben elkezdek lépkedni a homokon. Most megérteném teljesen, ha elszaladna a másik irányba.
A fejemet felé fordítom és a régi emlékek jutnak eszembe, a rosszabbak. Mint például mikor a próbáim miatt a karácsonyi ajándékát szilveszterkor adtam át neki. Nem tudom, hogy fájt e neki, de van egy sejtésem, hogy igen. Saját magamnak fájt volna. Nem is értem, hogy ő miért nem hajított ki hamarabb.  
– Mondhatnám azt, hogy pont egy polip salátát ettem mikor ránéztem a tálra és … beugrottál – nevetek fel és érzem, hogy kezdek feloldódni. Nem hiába tartom még veled a kapcsolatot. – De sajnos ez csak egy vicces sztori… Az egyik féltestvéreddel futottam össze és úgy jutottál eszembe – hazudok, valójában folyamatosan az ügyünkön gondolkozok.

337 | :3 | Clothes

Poszeidon
Félvér
Poszeidon Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Zűrzavar – Maya x Jasper   ₰ Csüt. Feb. 15, 2018 8:42 am

Maya & Jasper
Minden percben... minden áldott percben egyszerre úszom az öröm mámorában, és érzek éles tőrszúrást a mellkasomban... Úgy látszik, tényleg csak én pörögtem túl a becenevet... Olyan természetességgel mondja, hogy akkor elhagyja, mintha azt mondtam volna neki, hogy ne Alexandrának hívjon....
... Hogy... milyen volt... a víz...  Könyörgöm... évek óta ismer! Pontosan tudja, hogy még poszeidónlányhoz képest is nagyon nagyon erősen kötődöm a vízhez... éppen ezért tudja hogy itt talál, ha meg nem itt akkor a kabinomban... a maradék öt százalékát töltöm ezeken kívül a szabadidőmnek...
-Tökéletes volt a víz, mint mindig-válaszolok kissé cinikusan... régebben, még mielőtt összejöttünk, annyira fesztelenül, és könnyeden tudtunk rengeteg mindenről beszélni... Tudom hogy nem ez az a téma, ami foglalkoztatja... de két év alatt sem lettem gondolatolvasó, fogalmam sincs mi jár a fejében...
Most meg elindul... Maya, itt az alkalom! Menj! Lépj le a másik irányba! Lépj túl rajta! De a lábaim mintha nem akarnák, hogy végre továbblépjek... szinte automatikusan indulok utána... Miért? Miért, amikor annyiszor megbántott fél év alatt... Ott volt például a karácsony... Annyira vártam, hogy végre együtt lehessünk...Nem az bàntott, hogy végül nem úgy alakult... hanem az, hogy ez csak néhány nappal az ünnep előtt derült ki... Hagyta, hogy beleéljem magam...

-Szóval olyan vagyok, mint egy polip... Úgy nézek ki, mint akinek nyolc karja van?-  felelek nevetve a történetére, még csápolva is. Majdnem tökéletesen őszintén, és felszabadultan. Majdnem...
A rendes válaszra csak bólintok. Szóval valamelyik testvérem. Hát persze... Miért is hiányoztam volna neki... Miért is gondolt volna csak úgy rám... Buta vagy, Maya... Felejtsd már el!
-Még nem is mesélted, hogy sikerült a szemesztered...- vetek fel egy újabb témát... ahelyett, hogy elmennék, és otthagynám...pedig tudom... nagyon is tudom, hogy ezt kellene tennem... Akkor miért vagyok képtelen rá? Miért?

Hullámverés || Miért nem engeded, hogy elengedjelek? || made by Roni

Sponsored content

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Zűrzavar – Maya x Jasper   
 Similar topics
-
» Charles Dialin - Zűrzavar
Ugrás: