Arian Sagong

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Zászlófoglaló
Kékek
0
Pirosak
27

(frissítve: 05.12. 16:30)

Félvérek
Isten
Zeusz
2
0
Hadész
1
1
Poszeidón
1
1
Athéné
1
2
Aphrodité
3
2
Arész
0
1
Apollón
1
0
Hermész
1
2
Démétér
1
0
Dionüszosz
0
1
Héphaisztosz
0
0
Egyéb
2
1
Mitikus lények
1
4
Összesen
11
15

Fontosabb hírek
Megnyitottunk: 2017.11.16
Jelenleg nincsen korlátozás az oldalon
Időpont: 2017 nyara

Társalgó
Discord

Itt tartózkodnak

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Amanda Rodriguez

A legtöbb felhasználó (28 fő) Csüt. Nov. 16, 2017 7:54 pm-kor volt itt.

Utolsó bejegyzések
Írta  Cesare N. Dante
Today at 12:55 pm

Írta  Griestra
Yesterday at 7:10 pm

Írta  Cesare N. Dante
Yesterday at 11:33 am

Írta  Keaden Hancrow
Yesterday at 8:17 am

Írta  Christopher Ameil
Vas. Május 20, 2018 8:26 pm

Írta  Jasper Tebb
Vas. Május 20, 2018 1:19 pm

Írta  Bradley Daanen
Vas. Május 20, 2018 12:19 pm

Írta  Bradley Daanen
Vas. Május 20, 2018 12:12 pm

Írta  Griestra
Szomb. Május 19, 2018 2:45 pm

Az oldal designját a Specto közremüködésével Overtherainboo (aka Medúza) készítette. A leírásokat, szövegeket Keaden Hancrow és Hadész munkája. Ami a fórumon és azon belül található önálló szellemi értéket képvisel ezért kérjük ne lopd el. Ha mégis megtetszene valami és képtelen vagy nélküle élni vedd fel a kapcsolatot az Adminokkal.

Arian Sagong

Aphrodité
Félvér
Aphrodité Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Arian Sagong   ₰ Vas. Feb. 11, 2018 11:15 am

Arian Sage Sagong

Becenév : Ari, Rian
   Születési időpont, helyszín : 2001, április 19, Chicago
   Foglalkozás : Hobbinaplopó
   Csoport : Félvérek
   Isteni szülő : Aphrodité
   Kabin : Barbie ház
   Oldal : Igencsak semleges
   Képességek : # Emberfeletti szépség,kiváló szociális készségek, indokolatlan francia nyelvtudás.
   Táborban töltött nyarak száma (mostani beleszámít): 4
   Pb : Kim Tae Hyung

Kicsöngetnek, végre-valahára. Már szétment a fejem a matektól, na nem, mintha fél percig képes lettem volna rá koncentrálni, de azért erősen megviselt.
-Egész órán firkáltál?-kérdezi kedves barátom rosszallóan, mire csak vállat vonok. nem köt le különösebben az iskola, leszámítva az énekkart és a művészettörténetet.
-Miből gondolod?-kérdezem és fél szemmel átfésülöm a folyosót, nehogy összefussak egy bizonyos illetővel.
-Olyan tintás a kezed, hogy elmehetnél vele polipnak-forgatja a szemét-egyébként remélem Lettie-t keresed annyira.
-Azt bizony-sóhajtok meggyötörten- csak meg ne találjam.
Szatírom olyan intenzitással vonja fel a szemöldökét, hogy magam is megijedek tőle. Az igazság védelmezője közbelép, nehogy szerencsétlen halandónak folt essen a becsületén....vagy mi. Kicsit unalmas már, hogy nem oldhatom meg az ügyeimet úgy, ahogyan szeretném, főképp ha épp az a célom, hogy ne oldjam meg sehogy.
-Illene megmondanod neki, hogy nem szeretnél tőle semmit.
-Próbáltam-emelem szemeimet a plafonra-mondhatjuk, hogy nem jött be.
-Hát, ahogy te hebegsz-habogsz időnként, nem is csodálom.
Pásztázom a szekrénysort, mint Árgus a mezőt és bamm...meg is van, amit nem keresek, annyira megvan, hogy egyenesen felém tart és a nyakamba ugrik.
-Szia Orion-csicsergi a fülembe. Olyan hangja van, mint egy rajzfilmfigurán és kicsit úgy is néz ki. Buta kis tündérke szárnyak nélkül és sok rózsaszín csillámporral a szemhéján.
-Arian...-javítom ki reflexszerűen, közben körbenézek, de az a piszok szatír már messze jár, gondolom biztos távolból figyel, nehogy tisztességtelen állat legyek.
-Nagyon jól áll ez a garbó-simít végig a mellkasomon a fekete anyagon keresztül.
-Remek, de Lettie....-akkora levegőt vettem, amennyire átlagosan egy nagyobbacska hőlégballonnak lenne szüksége-én szeretném, ha köztünk vége lenne mindennek.
-De hát...most mi bajod velem?
Megrökönyödve bámul rám. Általában ügyelek, hogy nem bántsak meg másokat, de ez az eset annyira bosszant,hogy kénytelen vagyok félretenni a bennem egyébként esküszöm, hogy orkánként tomboló emberi jóindulatot és tiszta vizet önteni a pohárba.
-Figyelj, te nem is igazán ismersz engem-jelentem ki és sajnálkozóan mosolygok. Működhetett volna, de...többnyire a lányok nem kifejezetten a személyiségemért érdeklődnek és egy idő után ez eléggé lélekig tud hatolni és mitagadás elég fájdalmas.
-Hogy mondhatod ezt?-kérdezte és határozottan dühösnek tűnt, ami egészen jó. Mármint ezerszer jobb, mintha sírna, ha dühös azt legalább levezetheti azzal, hogy elmond mindenféle büdös gyökérnek és szétkürtöli, hogy AIDS-es vagyok, ami távolabb nem is állhatna a valóságtól.
-Nem szeretném ragozni-rázom meg a fejem- mármint...mondj egyetlen dolgot, amit szeretek, kérlek.
Gondolkodik. Édesanyám, de gondolkodik és látom, hogy semmi nem jut eszébe.
-Szereted....öhm...Camilla Cabellot-mondta bizonytalanul.
-Sajnálom Lettie-lapogatom meg a lapockáját és már fordulok, nem szeretném tovább húzni, a saját egom is találatot szenvedett, nem csak az iskola hercegnőjéé.
-Ez elég rövidke volt-sorolt be mellém kedvenc szatírom a szekrényeknél.
-Az...akárcsak a kapcsolatunk-sóhajtottam.
-Ha most elkezdesz azon rinyálni, hogy elcseszi életedet a külsőd, én nyakon verlek-morogta az orra alatt.
-Hazudd csak, hogy egyszerű a helyzetem-turkáltam a biológia könyv után sikertelenül, ilyenkor jobb, ha nem nézek az arcába, mégjobban felbosszantja.
-Szánalmas vagy, ember. Itt nyígsz nekem a babapofiddal és a szálkás testeddel, időnként legszívesebben lehánynálak bajtársiasságból. Anyád elismer, te meg itt teszed magad, mint valami elsőbálozó szűzlány és depizel a hülye pamutgarbódban.
-Jerry, erre igazán semmi szükség-csuktam be a szekrényt, majd megigazítottam a szemüvegem. Igazából nem is vagyok szemüveges, csak azért hordom ezt a szarukeretes rettenetet, hogy rontson a megjelenésemen.
-Most mondd, hogy semmit nem kaptál a külsődtől, attól, hogy Aphrodité és egy jóképű koreai fickó fia vagy-tombolt tovább, rendesen láttam magam előtt, ahogy toporzékol a kis patáival, holott tudom, hogy épp lába van, vagy legalábbis ennek próbálja az illúzióját kelteni.
-Kaptam, hogyne kaptam volna-mosolyodtam el cinikuson-...herpeszt meg náthát.

Felhasználó profiljának megtekintése
Isten
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Arian Sagong   ₰ Pént. Feb. 16, 2018 6:21 pm

ELFOGADVA

Szia!!! Smile Üdv köztünk. Tetszett az ET-d úgyhogy "megengedem" hogy a tábori lányokat is az ujjaid köré csavarhasd (akarod vagy nem, nem számít Razz Áldás és átok az ilyen külső mint a miénk Wink ) Csináld meg az avi foglalót és aztán irány a játék. A Piros csapat tagja vagy Smile Ja és remélem ha Camillát nem is a Havannát szereted mert én igen és jobb ha jót akarsz magadnak Razz Very Happy

Felhasználó profiljának megtekintése
Ugrás: