Másik felem ♥

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Fontosabb hírek
Megnyitottunk: 2017.11.16
Jelenleg nincsen korlátozás az oldalon
Időpont: 2017 nyara

Statisztika
Fajok
Félvérek
6
11
Halandók
0
0
Istenek
4
4
Mitikus lények
1
4
Artemisz vadászai
0
0
Összesen
11
19

Társalgó

Itt tartózkodnak

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Craig Robertson, Ginger Hill, Szász Dalma, Victoire Delacroix

A legtöbb felhasználó (28 fő) Csüt. Nov. 16, 2017 7:54 pm-kor volt itt.

Utolsó bejegyzések
Írta  Victoire Delacroix
Today at 3:44 pm

Írta  Victoire Delacroix
Today at 3:40 pm

Írta  Veronique Delacroix
Today at 12:52 am

Írta  Amber Hill
Yesterday at 9:23 pm

Írta  Leyla Dandelion
Yesterday at 9:13 pm

Írta  Szász Dalma
Yesterday at 5:04 pm

Írta  Szász Dalma
Yesterday at 3:59 pm

Írta  Damian Park
Yesterday at 1:53 pm

Írta  Jack Smith
Szer. Dec. 13, 2017 9:55 pm

Az oldal designját a Specto közremüködésével Overtherainboo (aka Medúza) készítette. A leírásokat, szövegeket Keaden Hancrow és Hadész munkája. Ami a fórumon és azon belül található önálló szellemi értéket képvisel ezért kérjük ne lopd el. Ha mégis megtetszene valami és képtelen vagy nélküle élni vedd fel a kapcsolatot az Adminokkal.

Másik felem ♥

Hádész
Félvér
Hádész Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Másik felem ♥   ₰ Hétf. Nov. 20, 2017 9:18 am

Konstantin ....

Kor: 17
Csoport: Félvér
Isteni szülő: Zeusz
Oldal: Semleges
Pb. amit csak szeretnél

Történet:
Világ életemben az egyetlen voltál, akitől nem viszolyogtam, és aki láttán nem fogott el a tömény undor. Hiába volt még hét testvérünk, mi mindig csak egymásnak voltunk. Vérkötelék sincs, ugyanolyan talált gyerek vagy, mint én, csak jóval nagyobb emberutálattal rendelkezel,
mégis... mi ketten mindig ott voltunk egymásnak. Te elnézted, hogy évente felszívódok,
nem kérdeztél semmit, én meg naivan hittem, hogy egyszerűen nem tartod jelentősnek,
meg amúgy sem a faggatásról vagy híres. Mindent tudunk egymásról, egészen idáig ebben a hitben éltem, ám most, hogy véresen, tele sebekkel estél be a táborba, amiről elvileg tudnod se kellene, elgondolkodtam.
Nem vonlak kérdőre, nem csapkodok, te tudod a legjobban, hogy ez mennyire távol áll tőlem,
s hiába vár mindenki ezek miatt egy méretes hisztit, nem fogják megkapni. Én is titkolóztam,
jogom se lenne pálcát törni a fejed felett, mégis...
Kíváncsi vagyok, mi vezérelt arra, hogy végre kiköss itt, a helyen, amit te sem úszhatsz meg,
az meg még jobban foglalkoztat, hogyan maradtál eddig életben? Talán mikor félholtan estél haza, az nem is emberek miatt volt? Mindenesetre, a kíváncsiságom egyre nő, úgyhogy jó lenne, ha felébrednél végre...

// lényegében ennyi lenne, nagyon várom őt *-* ötletelésben is segítek, sőt avit választani is,
de ezt szándékosan nem akarom megkötni, nehogy az legyen a kizáró tényező Smile //

Felhasználó profiljának megtekintése
Ugrás: