Nate, az aduász

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Fontosabb hírek
Megnyitottunk: 2017.11.16
Jelenleg nincsen korlátozás az oldalon
Időpont: 2017 nyara

Statisztika
Fajok
Félvérek
6
11
Halandók
0
0
Istenek
4
4
Mitikus lények
1
4
Artemisz vadászai
0
0
Összesen
11
19

Társalgó

Itt tartózkodnak

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Craig Robertson, Heather Blackmage, Szász Dalma, Victoire Delacroix, Zeusz

A legtöbb felhasználó (28 fő) Csüt. Nov. 16, 2017 7:54 pm-kor volt itt.

Utolsó bejegyzések
Írta  Victoire Delacroix
Today at 3:44 pm

Írta  Victoire Delacroix
Today at 3:40 pm

Írta  Veronique Delacroix
Today at 12:52 am

Írta  Amber Hill
Yesterday at 9:23 pm

Írta  Leyla Dandelion
Yesterday at 9:13 pm

Írta  Szász Dalma
Yesterday at 5:04 pm

Írta  Szász Dalma
Yesterday at 3:59 pm

Írta  Damian Park
Yesterday at 1:53 pm

Írta  Jack Smith
Szer. Dec. 13, 2017 9:55 pm

Az oldal designját a Specto közremüködésével Overtherainboo (aka Medúza) készítette. A leírásokat, szövegeket Keaden Hancrow és Hadész munkája. Ami a fórumon és azon belül található önálló szellemi értéket képvisel ezért kérjük ne lopd el. Ha mégis megtetszene valami és képtelen vagy nélküle élni vedd fel a kapcsolatot az Adminokkal.

Nate, az aduász

Hádész
Félvér
Hádész Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Nate, az aduász   ₰ Szer. Nov. 22, 2017 7:29 pm

Nateniel Stormblood

Kor: 24
Csoport: Félisten
+ Egyéb adatok amiket megakarsz adni: Danila Kozlovsky (egyeztethető, ha nagyon muszáj)

Történet:
Athéné gyermeke vagy, ami ha külsőre nem is látszik meg, de belsőre annál inkább. Intelligens, taktikus, és korodhoz képest bölcsnek vagy mondható. Sok mindent tapasztaltál már, folyamatosan szemmel tartod az isteni világot, miközben a táborban vagy az új edző. Nem sok tanítványod van még, de melléd dobtak ki engem, hogy hozasd be a sok évi lemaradásomat, te pedig azonnal rábólintottál, nem mintha lett volna más választásod. Én könnyelműen álltam neki, de az első óra után többet nem is akartalak látni, olyan kegyetlenül megizzasztottál. Lila foltok, izomláz, életben sem volt kedvem maradni, mert még lélegezni is nehéz volt. Másnap nem is jöttem, de te értem igen, választási lehetőség nélkül vonszoltál el és dobtál be megint a mélyvízbe. Bármennyire is utálom ezt mondani, de be kell vallanom, idővel meglett az eredménye. Állóképességem sokat javult, ütéseimbe került erő és taktika, nem pedig csak fejjel rohantam a falnak. Azonban nem hagytad, hogy csak fizikailag edződjek meg, észrevetted instabilitásomat, gyakorlatlanságomat, még ha fogalmad sincs, hogy milyen lehetőségek rejlenek bennem. Ez köt minket össze, talán jobban is, mint kellene…
// Azt hiszem ennyi, hogy melyik oldalhoz tartozol, mik a céljaid, milyen életed volt, azt rád bízom, csak annyi, hogy a táborban nőttél fel. Hogy a jövő mit hoz, azt nem tudom, majd megbeszéljük és kialakul, ha megjöttél, nagyon várlak! :3 Dobj meg egy PM-mel, ha megjöttél.<3  

Felhasználó profiljának megtekintése
Ugrás: