Hadész

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Zászlófoglaló
Kékek
9
Pirosak
19

(frissítve: 06.02. 12:16)

Félvérek
Isten
Zeusz
2
0
Hadész
1
1
Poszeidón
1
1
Athéné
1
2
Aphrodité
3
2
Arész
0
1
Apollón
1
0
Hermész
1
2
Démétér
1
0
Dionüszosz
0
1
Héphaisztosz
0
0
Egyéb
2
1
Mitikus lények
1
4
Összesen
11
15

Fontosabb hírek
Megnyitottunk: 2017.11.16
Jelenleg nincsen korlátozás az oldalon
Időpont: 2017 nyara

Társalgó
Discord

Itt tartózkodnak

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (28 fő) Csüt. Nov. 16, 2017 7:54 pm-kor volt itt.

Utolsó bejegyzések
Írta  Justin Mulligan
Csüt. Júl. 05, 2018 10:12 pm

Írta  Amber Hill
Vas. Júl. 01, 2018 9:46 pm

Írta  Erisz
Vas. Jún. 24, 2018 1:12 pm

Írta  Arthur Greenwald
Pént. Jún. 22, 2018 10:16 pm

Írta  Arthur Greenwald
Pént. Jún. 22, 2018 8:19 pm

Írta  Heather Blackmage
Szer. Jún. 20, 2018 3:19 pm

Írta  Heather Blackmage
Szer. Jún. 20, 2018 2:19 pm

Írta  Bradley Daanen
Vas. Jún. 17, 2018 3:54 pm

Írta  Ivis
Csüt. Jún. 14, 2018 9:58 am

Az oldal designját a Specto közremüködésével Overtherainboo (aka Medúza) készítette. A leírásokat, szövegeket Keaden Hancrow és Hadész munkája. Ami a fórumon és azon belül található önálló szellemi értéket képvisel ezért kérjük ne lopd el. Ha mégis megtetszene valami és képtelen vagy nélküle élni vedd fel a kapcsolatot az Adminokkal.

Hadész

Isten
Témanyitás₰ Tárgy: Hadész   ₰ Szer. Nov. 22, 2017 10:00 pm

Hadész

Becenév : Lehengerlő? Sötétség hercege? Hivatásos Play Boy? Válasz nyugodtan.
Születési időpont, helyszín : Réges rég egy gonosz apa gyomrából
Foglalkozás : "Börtönigazgató"
Csoport : Isten
Isteni szülő : Kronosz és Rhea
Kabin : Egy szerény kis "viskó" az Alvilágban
Oldal : Saját
Képességek : Az alvilág ura vagyok. Hármat találhatsz.
Pb : Tom Ellis

Remeg a föld. Remeg az Alvilág és talán maga az Olimposz is megremeg dühömtől.  Mérges vagyok és ezt éreztetem mindenkivel. Valahol odafönt lehet eltöröltem egy kisvárost a térképről de nem érdekel! A idelent is mintha a lelkek a szokásosnál is hangosabban sikoltoznának. Sikoltozzanak csak!
- Engem gyanúsít! Engem!!. - ordítom a tróntermem egyik oszlopának majd hozzávágok egy vázát amit még Perszephoné helyezett el, hogy egy kicsit "otthonosabbá" tegye a termet. Nők! Vajon ő is engem gyanúsít? Vajon maradt még bárki ezen a világon aki józanul gondolkodik? Elrabolták Arészt a háború istenét és mindenki a torkomnak ugrik. Főleg Zeusz.
- Mintha bármi közöm lenne az ügyhöz! Mit nyertem volna belőle heh?! Mit?! - faggatom most a falat de mivel nem ad választ ő is kap egy vázát ajándékba. "Csakis egy Isten tele gyűlölettel és kínnal lenne olyan elvetemült, hogy ilyet tegyen. Én csak egy ilyen Istent ismerek bátyám" hallom vissza a szavakat amiket Zeusz dobott hozzám.
- Hogy nyelné le Apánk! - ordítom ismét és még egy váza mínusz. Az volt Perszephoné kedvence.....Mindegy! Már nem is foglalkozok azzal hogy megtartsam az alakomat. Egész testem egy hatalmas sötét förmedvénnyé változik ami ötször akkora mint átlag testem, szemem vörösen lángol és a föld megint megremeg. Most már nem vázákat török hanem az egyik oszlopot ütöm ki a helyéről. Ha ez a kis beképzelt Isten azt hiszi hogy bármit megtehet csak mert úgy hívjuk hogy a "Fő" Isten, vagy hogy hamisan vádolgathat engem csak mert kisebbségi komplexusa van és csak mások felett ítélkezve tudja elérni hogy komolyan vegyék akkor nagyot téved! Még nagyobbat téved ha azt hiszi hogy majd harc nélkül alávetem magam az ítéletének. Még egy utolsót ordítok hogy levezessem dühömet az egyik legerősebb földrengést okozva így. Hevesen lélegezve de szépen lassan lenyugodok. Eredeti alakomat is visszanyerem.
- Ezzel nem megyek semmire...Ide józan fej kell. Valaki  be akar mocskolni és én ki fogom deríteni, hogy ki az. De előbb megleckéztetünk egy rakoncátlan fivért. - motyogom magam elé. Ahogy az általam lett pusztítást nézem elővillan mosolyom ami a legbátrabb harcosokat is megfutamította már.
- Harcot akarsz Zeusz? Akkor legyen harc. Csak várj mit teszek a drága Olimposzoddal. Ha nem hallgatsz az észérvekre ettől majd megjön az eszed neked is. - Testemet elönti a sötétség és átsiklok a falakon felfele a fenti világba. Itt az ideje kideríteni hogy ki van velem és ki fog elpusztúlni.

Felhasználó profiljának megtekintése
Zeusz
Félvér
Zeusz Félvér
Témanyitás₰ Tárgy: Re: Hadész   ₰ Szer. Nov. 22, 2017 11:47 pm

Elfogadva

Na...eljutottunk idáig is: most már legálisan is játszhatsz az oldalon. xD eddig egy sunyi bünöző voltál...  1  

A felső kis információs rész kreatívra sikeredett, főleg a foglalkozás rész. Végül is az vagy Smile

Az ET ilyen lett:  25
Pontosan ilyen! Nagyon baresz. Látod? Tudtam, hogy megbirod te írni ezt az ET-t. Csak kicsit be kell indítani téged. És ugye, hogy egy görög jelenetben egy váza mennyire alap? MINDENHOVÁ VÁZÁT.

Mondanám, hogy hogy kapsz színt, meg rangot, de csak elvenni tudom. Viszont azt az +5 drachmát megkapod. Hajrá!

Felhasználó profiljának megtekintése http://camphalfbloodfrpg.hungarianforum.com
Ugrás: