Zászlófoglaló

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Zászlófoglaló
Kékek
0
Pirosak
0

(frissítve: x)

Fontosabb hírek
Jelenleg nincsen korlátozás az oldalon
Időpont: 2019 nyara

Társalgó
Discord

Itt tartózkodnak

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (28 fő) Csüt. Nov. 16, 2017 7:54 pm-kor volt itt.

Utolsó bejegyzések
Írta  Amber Hill
Kedd Nov. 12, 2019 6:39 pm

Írta  Kilian Borhda'n'rough
Szomb. Nov. 02, 2019 8:35 pm

Írta  Esther Walker
Pént. Okt. 18, 2019 4:13 pm

Írta  Vendég
Kedd Okt. 08, 2019 10:54 am

Írta  Hébé
Vas. Okt. 06, 2019 8:38 pm

Írta  Jasper Tebb
Vas. Okt. 06, 2019 4:52 pm

Írta  Hébé
Szomb. Okt. 05, 2019 1:04 pm

Írta  Diana Just
Pént. Okt. 04, 2019 10:26 am

Írta  Diana Just
Csüt. Szept. 26, 2019 8:19 pm

Az oldal designját a Specto közremüködésével Overtherainboo (aka Medúza) készítette. A leírásokat, szövegeket Keaden Hancrow és Hadész munkája. Ami a fórumon és azon belül található önálló szellemi értéket képvisel ezért kérjük ne lopd el. Ha mégis megtetszene valami és képtelen vagy nélküle élni vedd fel a kapcsolatot az Adminokkal.
Statistics
Összesen 69 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Kitta

Jelenleg összesen 1115 hozzászólás olvasható. in 328 subjects

Zászlófoglaló

Keaden Hancrow
Keaden Hancrow
Témanyitás₰ Tárgy: Zászlófoglaló   ₰ Pént. Május 17, 2019 10:57 am

Zászlófoglaló 3.14

A zászlófoglalóról a táborleírásban lehet olvasni, de én úgy gondoltam, hogy ezt mi is ki tudjuk játszani egy kis átalakítással. Először is megemlíteném: ez nem kötelező! A lényege, hogy mindenki bekerül egy csapatba, ezt az osztást az adminok végzik el. Vagy kék vagy piros lehetsz. A pirosak és a kékek száma mindig egyenlő (vagy néha 1-el több az egyik). Ha csapat tag vagy, akkor még nem muszáj játszanod is.  Miután elfogadtak, azután derül ki, hogy melyik csapatban vagy.

Ha elfogadtak, akkor indulhat a játék. Minden "héten" egyszer dobhatsz a következőkre hivatkozva: maximum  egy hetes reagra, vagy ha az elfogadott ET-éd maximum egy hetes, akkor arra. Minden dobásnál be kell illeszteni egy linket, a dobás csak akkor érvényes. Máshogy nem fogadjuk el

Dobás menete: itt ebben a topicban dobsz a kocka-10 nevezetű dobókockával. Ugyan ott találjátok meg, mint a sima kocka dobókockát, ám ez csak 10 oldalú. Valahogyan jelzed azt, hogy te melyik csapatban vagy. Szerintem a legegyszerűbb, ha a hsz-edben az egyik szót kiszínezed pirosra/kékre. Mondjuk az eredményed 19 lett. Utána egy másik csapat tag is ugyan így tesz, és a menet végén az egyik admin összeszámolja, hogy hány pontot gyűjtöttetek össze

Nyerés: Amelyik csapat több pontot gyűjtött össze, annak a  csapatnak a tagjai kapnak fejenként 3 drachmát. Viszont: valójában nem a csapat összes tagja kap, hanem csak azok, akik az elmúlt menetben minimum egyszer ténylegesen dobtak.
Menet hossza: 2 hét.
Hét: hétfő 00:00 –  vasárnap 23:59
x-x

Kékek: 0 pont
Pirosak: 0  pont

Akik dobtak már a menetben minimum egyszer:
Kékek:
Pirosak:

Leaders become great

not because of their power
https://camphalfbloodfrpg.hungarianforum.com
Ugrás: