O my man,






O my man,

Diana Just
Diana Just
Témanyitás₰ Tárgy: O my man,    ₰ Szer. Szept. 04, 2019 7:37 pm


Mr. Oman 




Kor: 21-25
Csoport: Félvér
+ Perszephoné fia
+ Diana gyerekkori tábori barátja
+ Grant Gustin... (megbeszélés kérdése)
+ nevet te válassz magadnak

Történet:
Micsoda dolog eltűnni minden félvér szeme elől. Hol voltál az elmúlt években? Miért nem írtál nekem, pedig ismered a levelezési címemet.
Azt hittem meghaltál. Téged is a gyászolt barátok sorába soroltalak. Most megjelensz a táborban. Ott, ahol először találkoztunk a nagy háznak a teraszán. A korlátnak dőlve rám mosolyogtál. Sokat változtam, talán te is,  de amióta újra jelen vagy az életemben, nem láttál mosolyogni.


Kedved lenne újra látni egykori barátod mosolyát?  Talán többet akarsz egy tavaszi csodát?  Meséld el mit láttál? Mi miatt látogattad meg a padlásszobát?  Kheironnal miről társalogtál tegnap este? Regenerálódsz tényleg?  

Emlékszem, mikor a tavasz kellemes illata lengte be a szobát. Az éjszaka közepén áfonyás pitét ettünk. Razz Te pedig folyton mondtad egyszer nagy hősök leszünk. A modernkor nagy hősei és legendák fognak rólunk szólni.
Mennyi tekintet nézett rád rossz szemmel Hádész gyermekei közül. Voltak komoly sérüléseid tőlük. Egy darab rózsát adtál ajándékul, mikor felépültél nekem, mivel látogattalak a gyengélkedőn. Búcsú puszit, majd ölelést, mikor véget ért a nyár. Micsoda csapatmunka volt az a zászlófoglaló, mikor mi szereztük meg az ellenfél lobogóját. Mennyiszer versenyeztünk a mászófalon. Drága és örömteli emlékek


Most tanítasz a táborban. Mesélj még Dianának! Légy az a barát, aki a fagyos földet meglazítod!

Ugrás: